Підтримка, супровід сайтів в м. Дніпро і по всій Україні

Що таке підтримка сайту

Для забезпечення стабільної та безпечної роботи сайту, після створення потрібна обов'язкова його підтримка.
Замовивши послугу підтримки сайту в період його експлуатації ви отримаєте можливість отримання консультацій, оновлення змісту веб-сторінок, створення і зберігання резервних копій, виправлення помилок, допущених власником сайту, оптимізацію сторінок під вимоги пошукових систем, захист сайту від ураження вірусами, запобігання сайту від зломів.

Отримання консультацій

В період експлуатації сайту у його власника регулярно виникають питання по його обслуговуванню.
Для регулярних консультацій ми за кожним власником сайту закріплюємо особистого менеджера з яким можна зв'язуватися по телефону, E-mail або через SKYPE

Оновлення змісту веб-сторінок

Власник сайту має можливість самостійного оновлення змісту сайту за допомогою панелі управління. Якщо з якоїсь причини є бажання, щоб ці оновлення виконував Розробник сайту, то ми можемо організувати регулярне обслуговування по редагуванню веб-сторінок.

Виправлення помилок

Дуже часто, коли наповненням або редагуванням змісту сайту займається не досвідчений фахівець, то неминуче іноді відбуваються помилки, які залишаються непоміченими.
В цьому випадку є необхідність проводити періодичні перевірки роботи менеджерів, що займаються редагуванням змісту сайту.

Оптимізація сторінок під вимоги пошукових систем

У разі, коли пошуковики поміняють правила оптимізації сторінок, ми готові провести на вашому сайті своєчасні корисні зміни.
Щороку пошуковики змінюють правила і вимоги до веб-сторінок. Наприклад, наявність адаптивного дизайну, вимоги до швидкості завантаження сторінок, до посилань, до кількості ключових слів на сторінці і інші параметри.

Створення і зберігання резервних копій сайту

На сайті щодня автоматично створюються резервні копії сайту.
В якості додаткової послуги ми можемо завантажити цю копію на свій сайт і зберігати її для страховки. Чим більше резервних копій буде зберігатися, тим більше ймовірності зберегти сайт.
zaglushka3
© ІНТЕРНЕТ-МАЙСТЕР, 1998-2021. All Rights Reserved. Розробляємо і супроводжуємо сайти по всій Україні.