Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Реєстрація доменних імен в Україні

Розробка сайту Дніпро Україна, розробка інтернет магазину Дніпро.

Як проводиться реєстрація доменного імені сайту

Доменні імена реєструються спеціальної фірмою, яка називається Реєстратор. Подати заявку на реєстрацію доменного імені може будь-яка людина або підприємство. Процедура реєстрації дуже проста. Щоб зареєструвати доменне ім'я, потрібно зайти на спеціальну сторінку спеціального сайту, що надає послуги реєстрації, потім заповнити стандартну анкету. Анкета складається з пунктів: Назва домену, ваше прізвище, назва підприємства, адреса, телефон, електронна адреса.
 
Після заповнення анкети на вашу електронну адресу приходить рахунок про оплату. Після отримання оплати Реєстратор виконує реєстрацію і надсилає повідомлення про те, що домен зареєстрований і повідомляє логін і пароль для управління доменним ім'ям.
 
Красиве і зручне доменне ім'я дуже рідко буває вільним, тому бажано постаратися якомога швидше подати заявку на реєстрацію. Це можна зробити прямо зараз за посиланням: Реєстрація доменних імен

Словник термінів по темі

Домен (domain) - група комп'ютерів або інших пристроїв в Мережі, керованих як єдине ціле в рамках загальних правил і процедур. В Інтернет домени визначаються IP-адресами. Вважається, що всі пристрої, "ділять між собою" загальну частину IP-адреси, знаходяться в одному і тому ж домені. Доменне ім'я (domain name) - адреса веб-ресурсу в мережі Інтернет. Містить букви, які розділені крапками на окремі інформаційні блоки. На останньому місці в DNS-адресу варто домен першого рівня. Ім'я домена першого рівня може відображати географічне положення сервера або тематику наданої інформації. Домен другого рівня вибирається організацією - господарем веб-вузла.
Використання заголовних букв замість рядкових не змінює імені домена. WebMonitor.ru і webmonitor.ru - це допустимі форми одного і того ж імені. Використання заголовних букв може з успіхом застосовуватися в рекламних цілях.
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.