Реєстрація доменних імен в Україні
Як проводиться реєстрація доменного імені сайту
Доменні імена реєструються спеціальної фірмою, яка називається Реєстратор. Подати заявку на реєстрацію доменного імені може будь-яка людина або підприємство. Процедура реєстрації дуже проста. Щоб зареєструвати доменне ім'я, потрібно зайти на спеціальну сторінку спеціального сайту, що надає послуги реєстрації, потім заповнити стандартну анкету. Анкета складається з пунктів: Назва домену, ваше прізвище, назва підприємства, адреса, телефон, електронна адреса.
Після заповнення анкети на вашу електронну адресу приходить рахунок про оплату. Після отримання оплати Реєстратор виконує реєстрацію і надсилає повідомлення про те, що домен зареєстрований і повідомляє логін і пароль для управління доменним ім'ям.
Красиве і зручне доменне ім'я дуже рідко буває вільним, тому бажано постаратися якомога швидше подати заявку на реєстрацію. Це можна зробити прямо зараз за посиланням: Реєстрація доменних імен
Словник термінів по темі
Домен (domain) - група комп'ютерів або інших пристроїв в Мережі, керованих як єдине ціле в рамках загальних правил і процедур. В Інтернет домени визначаються IP-адресами. Вважається, що всі пристрої, "ділять між собою" загальну частину IP-адреси, знаходяться в одному і тому ж домені. Доменне ім'я (domain name) - адреса веб-ресурсу в мережі Інтернет. Містить букви, які розділені крапками на окремі інформаційні блоки. На останньому місці в DNS-адресу варто домен першого рівня. Ім'я домена першого рівня може відображати географічне положення сервера або тематику наданої інформації. Домен другого рівня вибирається організацією - господарем веб-вузла.
Використання заголовних букв замість рядкових не змінює імені домена. WebMonitor.ru і webmonitor.ru - це допустимі форми одного і того ж імені. Використання заголовних букв може з успіхом застосовуватися в рекламних цілях.