Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Створення сайту сантехніка м.Дніпро (Дніпропетровськ)

Цю версію веб-сайту було створено в 2016 році.

Так виглядає одна із сторінок сайту

Створення сайту сантехніка Україна, розробка сайту сантехнік Дніпро.

Використовуємо лише передові технології розробки веб-сайтів

Сайт для СТО створений на платформі JOOMLA (Джумла), що гарантує надійний захист від зломів та уражень вірусами з широким набором інструментів для швидкого та якісного складання веб-сторінок.
 

Дизайн сайту повністю відповідає кольорам фірмового стилю.

При створенні сайту застосовувався один основний колір і два додаткові.
Створення сайту сантехніка Україна, розробка сайту сантехнік Дніпро.
Створення сайту сантехніка Україна, розробка сайту сантехнік Дніпро.
Створення сайту сантехніка Україна, розробка сайту сантехнік Дніпро.

Адаптивний дизайн веб-сторінок сайту

Пристрої, які люди використовують для доступу до Інтернету, мають значення. У міру того, як все більше людей вважають за краще переглядати веб-сторінки за допомогою смартфонів або планшетів, стає все більш важливим забезпечити адаптивність вашого веб-сайту. Але що таке адаптивний дизайн сайту? Простіше кажучи, це означає, що ваша сторінка автоматично підлаштовується до того, як її переглядають люди. Це може означати навігаційну панель, яку простіше використовувати на планшеті, або елементи екрана, які зменшуються або зникають на смартфоні. Звичайно, це лише деякі з багатьох прикладів того, що може зробити адаптивний веб-сайт.

Кожен новий клієнт щось означає для вашої компанії. Ось чому важливо мати зручну для користувача сторінку, яка виглядає професійно незалежно від того, на якому екрані її хтось переглядає. Ваш веб-сайт є основою вашої цифрової присутності, і ваша компанія повинна відповідати цим передовим методам.

Незважаючи на те, що адаптивний веб-дизайн необхідний, він також вимагає трохи більше планування та роботи в період розробки сайту. На щастя, вам не потрібно справлятися із цим самостійно. Ми створюємо веб-сайти з урахуванням вашого бренду та шляхи клієнта. Наша мета – створити такий сайт, який виглядає красиво, професійно та точно відображає ваш імідж як бізнесу.

При розробці веб-сайту ми враховуємо всі аспекти функціональності, щоб ваша сторінка чудово виглядала у настільних браузерах, смартфонах, планшетах та у всьому, що між ними.Зрештою, ви хочете, щоб ваші клієнти могли знайти вас, навіть якщо вони перейдуть на новий пристрій для доступу до Інтернету. Ця універсальність має вирішальне значення для успіху в цифровому маркетингу.

Створення сайту сантехніка Україна, розробка сайту сантехнік Дніпро.
При створенні сайту візитки виконувались такі роботи та надавалися послуги:
 • Реєстрація домену
 • Створення логотипу для сайту
 • Розробка унікального дизайну
 • Створено зручну систему керування вмістом сайту, що дозволяє створювати нові сторінки та редагувати вже існуючі, можливість керувати будь-якою ділянкою сторінки сайту
 • Наповнення сайту контентом
 • Розміщено відгуки клієнтів
 • Була організована Email розсилка
 • Встановлено код Google Analytics
 • Надано хостинг сайту
 • Проведено додаткову адаптацію під мобільні пристрої
 • Підвищений рівень захисту від злому сайту та ураження вірусами.
 • Тестування сайту
 • SEO оптимізація
 • Реєстрація сайту в пошукових системах
Коли вимоги до проекту щодо створення сайту добре відомі та визначено конкретний бюджет, то пропозиція проекту з фіксованою ціною – це те, що потрібно. У більшості проектів також вказується бюджет на непередбачені обставини, що дозволяє внести незначні зміни до обсягу або графіка, і вони є пізнішим відображенням того, як має бути виконана конкретна частина роботи. Наші збори на непередбачені витрати на створення сайту застосовуються дуже рідко, тільки у виняткових випадках. Ми прагнемо зафіксувати ціну пропозиції на створення сайту для зручності бухгалтерського обліку клієнта.
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.