Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Створення сайту сантехніка м.Дніпро (Дніпропетровськ)

Цю версію вебсайту було створено в 2016 році.

Так виглядає одна із сторінок сайту

Створення сайту сантехніка Україна, розробка сайту сантехнік Дніпро.

Використовуємо лише передові технології розробки вебсайтів

Сайт для компанії створений на платформі JOOMLA (Джумла), що гарантує надійний захист від зломів та уражень вірусами з широким набором інструментів для швидкого та якості створення вебсторінок.
 

Дизайн сайту повністю відповідає кольорам фірмового стилю.

При створенні сайту застосовувався один основний колір і два додаткові.
Створення сайту сантехніка Україна, розробка сайту сантехнік Дніпро.
Створення сайту сантехніка Україна, розробка сайту сантехнік Дніпро.
Створення сайту сантехніка Україна, розробка сайту сантехнік Дніпро.

Адаптивний дизайн вебсторінок сайту

Пристрої, які люди використовують для доступу до Інтернету, мають значення. Все більше людей вважають за краще переглядати вебсторінки за допомогою смартфонів або планшетів, стає все більш важливим забезпечити адаптивність вашого вебсайту. Але що таке адаптивний дизайн сайту? Простіше кажучи, це означає, що ваша сторінка автоматично підлаштовується до того, як її переглядають люди. Навігаційна панель або елементи екрана зменшуються або зникають на смартфоні чи планшеті. Звичайно, це лише деякі з багатьох прикладів того, що може зробити адаптивний вебсайт.

Кожен новий клієнт має цінність для вашої компанії. Ось чому важливо мати зручну для користувача сторінку, яка виглядає професійно незалежно від того, на якому екрані її хтось переглядає. Ваш вебсайт є основою вашої цифрової присутності, і ваша компанія повинна відповідати цим передовим методам.

Адаптивний вебдизайн дуже необхідний, але він вимагає більше часу на планування та роботи в період розробки сайту. На щастя, вам не потрібно справлятися із цим самостійно. Ми створюємо вебсайти які виглядають красиво, професійно та точно відображає ваш імідж як бізнесу.

При розробці вебсайту ми враховуємо всі аспекти функціональності, щоб ваша сторінка чудово відображалася у браузерах стаціонарних комп'ютерів, смартфонах, планшетах. Зрештою, ви хочете, щоб ваші клієнти могли знайти вас, навіть якщо вони перейдуть на новий пристрій, тому адаптивність має вирішальне значення для успіху в цифровому маркетингу.

Створення сайту сантехніка Україна, розробка сайту сантехнік Дніпро.
При створенні сайту візитки виконувались такі роботи та надавалися послуги:
 • Реєстрація домену
 • Створення логотипа для сайту
 • Розробка унікального дизайну
 • Створено зручну систему керування вмістом сайту, що дозволяє створювати нові сторінки та редагувати сторінки які вже існують, також є можливість керувати будь-якою ділянкою сторінки сайту
 • Наповнення сайту контентом
 • Розміщено відгуки клієнтів
 • Була організована Email розсилка
 • Встановлено код Google Analytics
 • Надано хостинг сайту
 • Проведено додаткову адаптацію під мобільні пристрої
 • Підвищений рівень захисту від злому сайту та ураження вірусами.
 • Тестування сайту
 • SEO оптимізація
 • Реєстрація сайту в пошукових системах
Коли вимоги до проєкту щодо створення сайту добре відомі та визначено конкретний бюджет, то ціна проєкту є фіксована. У більшості проєктів також у бюджет вкладається сума на непередбачені обставини, що дозволяє внести незначні зміни до обсягу або графіка. Наші збори на непередбачені витрати на створення сайту застосовуються дуже рідко, тільки у виняткових випадках. Ми прагнемо зафіксувати ціну пропозиції на створення сайту для зручності бухгалтерського обліку клієнта.
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.