Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Розробка сайту заводу "Іста" м. Дніпро

Розробка сайту заводу
2015

Головна особливість розробки цього вебсайту

Вебсайт для заводу "Іста" був розроблений у 2015 році. Головною особливістю цього вебсайту стала наявність можливості зручного перегляду на мобільних телефонах. У ті далекі роки, як правило, всі замовники на створення сайту не розуміли важливість цієї корисної властивості. Розробники сайтів пропонували своїм клієнтам зробити вибір: або дешево, але без мобільної версії, або з мобільною версією, але дорого.

Вартість розробки вебсайту для наших клієнтів

Ми придумали спосіб виправити цю ситуацію на користь якості вебсайту. На відміну від наших конкурентів, ми вирішили не прив'язувати ціну до мобільної версії і пропонували всім Замовникам розробити вебсайт за однією і тією ж ціною. Таким чином сайти без мобільної версії та з мобільною версією коштували однаково. Тепер більшість Замовників робили свій вибір у бік наявності мобільної версії вебсайту. Іноді траплялися клієнти, які абсолютно не розуміли і не хотіли розуміти, що таке смартфон і для чого мобільна версія. Для них ми теж розробляли сайт із мобільною версією, але не повідомляли їм про цю корисну властивість. Таким чином вони отримували кінцевий продукт і приблизно через три роки, коли з'явилася мода на мобільні версії, запитували нас про можливість переробки їхнього сайту під мобільні телефони. Приємним сюрпризом було для них отримання від нас відповіді, що їхній сайт не потрібно переробляти, тому що він і так справляється з цим завданням.

Створення української версії вебсайту

Наявність української версії на сайті є його помітною перевагою. Цей вебсайт не став винятком. Розробник вебсайту зробив переклад усіх сторінок з російської на українську мову.

Дотримання авторських прав при створенні цього вебсайту

На жаль, з моменту появи інтернету в Україні, протягом двадцяти років у його користувачів закріпилася стійка звичка викачувати з пошукача статті та фотографії для подальшого використання на своєму вебсайті. Ми завжди прагнули дотримуватися авторських прав. Тому завжди роз'яснювали це питання своїм клієнтам-замовникам. Замовник сайту заводу з розумінням і довірою поставився до цього питання і погодився розміщувати на вебсайті тільки рідні зображення і тексти.

 

© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.