Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Як впливає на вартість створення сайту підготовленість Замовника

Створення сайту Дніпро, розробка інтернет-магазину в Україні.

Що таке рівень підготовленості Замовника до створення сайту?

Рівень підготовленості Замовника до створення сайту включає:

  • Чітке уявлення, яким буде майбутній сайт. Яка кількість сторінок буде на сайті, яка буде структура розділів та підрозділів, в якому порядку розміщуватимуться.
  • Наявність логотипу та попередньо розробленого фірмового стилю.
  • Завчасна підготовка текстів, фотографій, відеороликів та інших матеріалів для розміщення на сайті.
  • Чітке уявлення, яким буде майбутній сайт

Коли Замовник чітко уявляє собі, яким має бути його сайт, Розробнику залишається лише втілити в життя всі задуми Клієнта. В цьому випадку витрати на створення сайту будуть меншими, тоді можна сподіватися і на меншу вартість. Коли Замовник сайту насилу уявляє собі, яким має бути його сайт, а Розробнику доводиться наводити безліч прикладів, роз'яснювати переваги та недоліки різних варіантів, пояснювати закономірності та особливості інтернету, поведінки відвідувачів сайту та величезну кількість інших тонкощів та моментів, тоді часу на створення сайту йде набагато більше, а значить, і ціна значно зростає.

 

Наявність логотипу та попередньо розробленого фірмового стилю

Якщо на фірмі ще не розроблено логотип та фірмовий стиль, то цими питаннями доводиться займатися на етапі створення сайту.Якщо пропустити цей етап і виготовити сайт без логотипу і без відповідних елементів фірмового стилю, то згодом Вам доведеться або підганяти стиль логотипу, візиток, конвертів, фірмових бланків та ін. . Все це спричинить додаткові фінансові витрати.

 

Завчасна підготовка вихідних даних для створення сайту.

Якщо Замовник заздалегідь підготував тексти, фотографій, відеороликів та ін. матеріалів для розміщення на сайті, тоді сайт можна зібрати швидко і недорого. Якщо Замовник просить Розробника надати допомогу у складанні текстів, пошуку відповідних фотографій або інших матеріалів, то вартість створення сайту буде дорожчою.

© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.