Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Як впливає на вартість створення сайту рівень свободи ухвалення рішень

Створення сайту Дніпро, розробка інтернет-магазину в Україні.
Хороший дизайнер, зазвичай, має багаторічний досвід роботи. Так, він щодня займається одним і тим же, намагається зробити дизайн кращим, ніж у конкурентів. Досвід – велика річ. Досвідчений дизайнер знає, як не "наступати на граблі" кілька разів. А якщо і дизайнера є ще художня освіта, здобута від досвідчених професійних фахівців, то успішний результат гарантовано?

ЗОВСЕ НІ!

Якщо ви розробляєте сайт у межах могутнього СРСР або СНД, а не для зарубіжних буржуїв, то повинні обов'язково зіткнутися із ситуацією, коли:

ЗАМОВНИК ВНЕС ПЕРШІ ПРАВКИ У ГОТОВИЙ ДИЗАЙН!

Створення сайту Дніпро, розробка інтернет-магазину в Україні.
<h2Проблеми на цьому закінчилися? Звичайно ні!
Правки продовжуються далі! І не тому, що замовник бачить явні покращення. Зовсім навпаки, підсвідомо Замовник відчуває, що з кінцевим результатом щось не так потрібно терміново продовжити зміни на сайті. Не подумайте, що Замовник навчався у художніх ВНЗ або працював раніше дизайнером, і навіть не намагайтеся про це запитати. У відповідь він обов'язково образиться і скаже:

Ви вважаєте, що лікар або юрист не може мати гарного художнього смаку?

Давайте поринемо в часи початку нашої ери. У цей час світ був переповнений різними алхімічними теоріями. Алхіміки шукали так званий «філософський камінь», здатний перетворювати будь-який метал на золото. Окрилені цією ідеєю, багато хто з них витратив весь свій стан на експерименти, проте ні «філософського каменю», ні «штучного золота» не знайшли. Розчаровані і зневірені, вони опускали руки, при цьому навіть не зважаючи на нові горизонти, що відкривалися перед ними в результаті проведення досліджень. Адже алхімія подарувала людству масу хімічних елементів та сполук, сприяла розвитку металургії, виробництва кераміки, скла та фарбованих тканин, і зрештою заклала фундамент для розвитку сучасної хімії. Однак самі алхіміки не бачили всіх цих благ, посланих ним долею, і замість того, щоб скористатися ними, лише нарікали на невдалі експерименти із золотом.
Приблизно те саме буває з людьми, які мають дуже обмежені уявлення про дизайн. Вам буде запропоновано дизайнером безліч прекрасних ідей і варіантів, здатних значною мірою підвищити ефективність вашої роботи. Але якщо Ви не готові приймати варіанти, які відрізняються від вашого власного бачення, то, як і алхіміки стародавнього світу, ви будете впевнені лише в одному – «це не те, чого я хотів». І це далеко не єдина помилка, що робиться клієнтом при роботі з дизайнером. Найчастіше, звертаючись до дизайнера, люди хочуть, щоб «ось це виглядало добре», не зважаючи на те, що це поняття не несе ніякого смислового навантаження і не дозволяє дизайнеру зрозуміти суть роботи. Адже ви і не уявляєте всіх творчих можливостей дизайнера, і можливий рівень виконання вашого проекту. Як недостатньо просто знати ноти, щоб писати музику, недостатньо володіти графічними пакетами, щоб бути дизайнером. Поняття «хороший дизайн» значно глибше. Щоб надихнути дизайнера до серйозної творчої роботи, вам необхідно донести до нього основну ідею та зміст, який має бути переданий у проекті. Але Ви повинні дати йому повну свободу дій для вираження цього у новій, незвичайній формі.
Ми вважаємо, що немає сенсу щось пояснювати людям з досить високою самооцінкою. Про смаки не сперечаються. Ця стаття пишеться для людей, які мають можливість значно заощадити свій час та гроші. Т.к.багаторазові численні ситуації одного і того ж займають багато часу і в кінцевому підсумку подорожчають вартість товару, то ми хочемо зробити пропозицію.
Ми готові дати знижку за вартістю тим Замовникам, які готові дати повну свободу в прийнятті рішень на вигляд сайту.

Що розуміється під свободою прийняття рішень.

При створенні сайту виникає величезна кількість дрібних питань і деталей, наприклад, які відтінки кольору вибрати (темніше або світліше), який розмір шрифту, більший або дрібніший, де розмістити лічильник відвідувань і т.п. На узгодження цих та інших питань витрачається величезна кількість часу, а значить і вартість створення сайту буде дорожчою. Якщо Замовник довіряє досвіду та знанням Розробника сайту та надає йому свободу прийняття рішень з кожного подібного питання, то робота без погоджень та поправок рухається значно швидше, а значить і вартість створення сайту виявиться дешевшою. Існує кілька рівнів свободи прийняття рішень Розробником сайту:
  • Повна свобода дій та прийняття рішень. Коли Розробнику сайту дозволяється самостійно приймати рішення абсолютно з усіх питань.
  • Обмежена свобода прийняття рішень. Наприклад, як варіант, Розробнику дозволяється самостійно приймати рішення щодо кольорового оформлення сайту, а решту питань він повинен узгоджувати.
  • Повна відсутність свободи дій та прийняття рішень. Іноді зустрічаються Замовники з розвиненими творчими здібностями. Їм хочеться не лише отримати добрий результат, але й брати активну участь у процесі створення сайту. Такі Замовники вважають за краще виконувати роботу зі створення сайту своєю головою та руками Розробника. Тоді зовсім не враховується думка Дизайнера чи програміста, їм залишається лише беззаперечно виконувати будь-які вказівки Замовника. У цьому випадку робота перетворюється на послідовність численного перероблення одного й того самого. Це найдорожчий спосіб виготовлення сайту.
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.