Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Створення сайту СТО (станція техобслуговування Дніпро) в Україні

Створення сайту Дніпро, розробка інтернет-магазину в Україні.
2017
Мета: Створення сайту візитки для СТО, оптимізованого під мобільні пристрої з швидким завантаженням сторінок.
Реалізація: був розроблений привабливий модний сайт, з зручною системою адміністрування для редагування змісту. На сайті було додано анімацію окремих елементів та проведено заходи щодо прискорення завантаження сторінок.
Категорія розробки сайту: Сайт ВІЗИТКА
Дизайн сайту виконаний у строгому стилі із застосуванням відтінків синього кольору.
Щоб власник сайту зміг самостійно виконувати оновлення текстів сторінок та додавати нові зображення – було проведено навчання.
 
Коротко про нас
Веб-сайт – це більше, ніж просто інтернет-магазин; це основа вашої присутності в Інтернеті та важливий елемент взаємодії з вашим брендом. Наші веб-сайти ретельно опрацьовані і дуже функціональні, кожна деталь відповідає індивідуальності вашого бренду, забезпечуючи безпроблемну взаємодію з брендом.
 
Коли справа доходить до точок дотику з брендом, сталість має вирішальне значення. Ми допомагаємо створювати візуально привабливі дизайни для різних середовищ, які реалізують стратегію вашого бренду, індивідуальність та бізнес-мети. Від друку та упаковки до редакційних матеріалів та публікацій ми отримуємо глибоке розуміння того, хто ви і чого хочете досягти, щоб ми могли втілити ваше бачення в ефективні дизайнерські рішення, які не тільки виглядають приголомшливо, але й вирішують бізнес-завдання.</div >
 
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.