Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Створення сучасних сайтів

Створення сайту Дніпро, розробка інтернет-магазину в Україні.

Створення сучасного сайту - це завжди цікаве заняття. Але захопившись багато хто забуває про найголовніше призначення сайту. Найважливіше при розробці сайту не забувати, що сайт робиться для відвідувачів. Багато хто розробляє сайт виключно під смак замовника або свій власний, забуваючи про те, що інші люди бачитимуть ваш сайт набагато частіше, ніж ви самі. Правильніше буде розробляти сайт під запити та побажання більшості відвідувачів сайту. Для цього дуже корисно виконати попереднє опитування та вивчення уподобань ваших потенційних клієнтів. Є велика ймовірність, що ваші запити не співпадуть.

При розробці сучасного сайту зверніть увагу на розміри та тип шрифту. Дуже дрібний шрифт буде важким для сприйняття людям з поганим зором. Занадто великий псуватиме зовнішнє сприйняття і не економно заповнюватиме корисний простір сторінки. Під час розробки сайту іноді дають можливість відвідувачу сайту самому налаштувати розмір шрифтів. У цьому випадку протестувати вашу сторінку - чи не розсипається дизайн сайту зі збільшенням тексту на найбільший розмір.

Під час створення сучасного сайту рекомендується використовувати стандартні шрифти без засічок. Якщо ви використовуєте для сайту нестандартний шрифт, то якщо його не буде в операційній системі відвідувача сайту - замість вашого шрифту з'явиться шрифт із засічками зовсім не того розміру, що в більшості випадків призводи до розсипання дизайну сайту на окремі розрізнені блоки.

При розробці сайту слід стежити за загальним стилем усіх сторінок. Краще обмежитися трьома різними типами шрифтів.Зверніть увагу на те, щоб вони гармонійно поєднувалися, виглядали в одному стилі. Під час розробки сайту дотримуйтесь однакового форматування тексту на всіх сторінках. Перевіряйте збіг відступів праворуч та ліворуч на всіх сторінках сайту.

При створенні сучасного сайту зверніть увагу на колірну гаму сторінок. Бажано обмежитися трьома кольорами. Ці три кольори повинні гармонійно поєднуватися між собою. Важливо, щоб при розробці дизайну сайту використовувалися фірмові кольори фірми, що відповідають логотипу.

Можливо, ми ще щось забули повідомити вам важливе про розробку сучасного сайту. Ми будемо раді, якщо відвідувачі сайту напишуть свою думку. Цінні зауваження будуть додані на цю сторінку.

© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.