Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Створення недорогого сайту. На чому можна заощаджувати.

Розробка сайту Дніпро Україна, розробка інтернет магазину Дніпро.

Деякі компанії просто не можуть дозволити собі замовити дорогий сайт. Невеликий бюджет часто виключає можливість розробки гарного сайту, з якісним опрацюванням дизайну і структури сайту, аналізом ситуації в Інтернет і бізнес-процесів що існують. В результаті - дешеве, але не ефективне і не якісне виконання непрофесійними розробниками. Більшість Замовників спокушаються на низьку ціну сайту не помічають суттєвих недоліків виготовленого продукту, або доводиться шукати іншого розробника для перероблення сайту. А чи існує можливість розробки якісного та ефективного сайту з мінімальним бюджетом? Так, ми можемо надати вам таку можливість, але при дотриманні деяких умов. Сенс яких - максимальна оптимізація проведення проєкту, а значить - і скорочення термінів виконання. Ось ці умови з невеликими коментарями в наступних розділах:

 

Надання всіх матеріалів до початку проведення робіт

При створенні сайту остаточно багато затримок відбувається на стадії попередніх переговорів. Вам необхідно підготувати якомога більше інформації по вашій діяльності - схеми роботи, особливості та переваги послуг (товару, продукції), інформація про конкурентів і ін. Постарайтеся ще до початку створення сайту заздалегідь приготувати логотип і елементи фірмового стилю. Нам знадобляться брошури, буклети, каталоги продукції. Загалом - чим більше, тим краще. Тому, вам потрібно підготувати всі матеріали до моменту початку розробки сайту (бажано - у вигляді файлів).

 

Максимальне скорочення оформлення документів за проєктом

Як ви самі розумієте, написання необхідної документації (технічні завдання, проміжні договори, акти виконаних робіт), її узгодження та затвердження вимагають певних фізичних витрат та часу, які ніяк не впливають на кінцевий результат. Детальне технічне завдання зазвичай необхідне при проведенні великого проєкту зі складними програмними розробками, але за мінімального бюджету можна обійтися без техзавдання.я.

 

Подумайте про якість надаваних вихідних даних

Ви повинні розуміти, що тексти у вигляді надрукованих аркушів паперу доведеться сканувати з подальшою перевіркою на правильність розпізнавання символів (дуже часто зустрічаються помилки). Ідеальний варіант - коли тести підготовлені для виготовлення сайту знаходяться в електронному вигляді (текстовий файл). Тексти, написані від руки, приймаються тільки в крайньому випадку і в невеликій кількості.

 

Відсутність погоджень по дизайну

У вас є можливість подивитися наші роботи, оцінити наші можливості. Вам знову доведеться довіритися нам. В кінцевому підсумку, у вас з'являється можливість отримати якісний дизайн, при мінімальній вартості.

Бажаєте дізнатися подробиці? Прочитайте статті:

© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.