Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Створення недорогого сайту. На чому можна заощаджувати.

Розробка сайту Дніпро Україна, розробка інтернет магазину Дніпро.

Деякі фірми просто не можуть дозволити собі замовити дорогий сайт. Невеликий бюджет часто виключає можливість розробки гарного сайту, з якісною опрацюванням дизайну і структури сайту, аналізом ситуації в Інтернет і існуючих бізнес процесів. В результаті - дешеве, але не ефективне і не якісне виконання непрофесійними розробниками. Більшість Замовників спокушаються на низьку ціну сайту і або тривалий час, через недосвідченість, не помічають суттєвих недоліків виготовленого продукту, або доводиться шукати іншого розробника для перероблення сайту. А чи існує можливість розробки якісного та ефективного сайту з мінімальним бюджетом? Так, ми можемо надати вам таку можливість, але при дотриманні деяких умов. Сенс яких - максимальна оптимізація проведення проекту, а значить - і скорочення термінів виконання. Ось ці умови з невеликими коментарями в наступних розділах:

 

Надання всіх матеріалів до початку проведення робіт

При створенні сайту остаточно багато затримок відбувається на стадії попередніх переговорів. Вам необхідно підготувати якомога більше інформації по вашій діяльності - існуючі схеми роботи, особливості та переваги послуг (товару, продукції), інформація про конкурентів і ін. Постарайтеся ще до початку створення сайту заздалегідь приготувати логотип і елементи фірмового стилю. Нам знадобляться брошури, буклети, каталоги продукції. Загалом - чим більше, тим краще. Тому, вам потрібно підготувати всі матеріали до моменту початку розробки сайту (бажано - у вигляді файлів).

 

Максимальне скорочення оформлення документів за проектом

Як ви самі розумієте, написання необхідної документації (технічні завдання, проміжні договори, акти виконаних робіт), її погодження та затвердження вимагають певних фізичних і тимчасових витрат, які ніяк не впливають на кінцевий результат. Детальне технічне завдання зазвичай необхідно при проведенні великого проекту зі складними програмними розробками, але при мінімальному бюджеті можна обійтися без техзавдання.

 

Подумайте про якість надаваних вихідних даних

Ви повинні розуміти що тексти у вигляді віддрукованих аркушів паперу доведеться сканувати з подальшою перевіркою на вірність розпізнавання символів (дуже часто зустрічаються помилки). Ідеальний варіант - коли тести, підготовлені для виготовлення сайту знаходяться в електронному вигляді (текстовий файл). Тексти написані від руки приймаються тільки в крайньому випадку і в невеликій кількості. Фотоматеріали та картинки краще самостійно не сканувати, наш сканер зробить це більш якісно. Ми готові це зробити безкоштовно - у вигляді додаткової знижки.

 

Відсутність погоджень по дизайну

У вас є можливість подивитися наші роботи, оцінити наші можливості. Вам знову доведеться довіритися нам. В кінцевому підсумку, у вас з'являється можливість отримати якісний дизайн, при мінімальній вартості.

© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.