Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Створення малих сайтів

Створення сайту Дніпро, розробка інтернет-магазину в Україні.

На якому сайті зупинити вибір великої фірми - Величезний корпоративний сайт-монстр чи кілька дрібних сайтів сконцентрованих на вузькій спеціалізації?

Для початку потрібно зрозуміти, для чого створюються міні-сайти і чому міні-, а не -максі?

Міні-сайти створюються для продажу власного продукту або отримання комісійних від партнерської програми.

Основні переваги розробки маленьких сайтів:

Створення великого сайту вимагає тривалого часу і зазвичай не під силу одиночці, в той час як створення міні-сайту займає від кількох годин до кількох днів;

Навіть якщо Вам вдасться створити сайт-"монстр", то у вас неминуче виникнуть труднощі з необхідністю постійного оновлення інформації. Прийде або брати в штат на постійну зарплату нових постійних співробітників, або оплачувати цю роботу фірмі-розробнику сайтів;

Якщо постійно оновлюватимете інформацію на величезному сайті, то вам буде важко здійснювати його маркетинг;

Великий сайт із високими показниками відвідуваності ще не означає великого доходу. В інтернеті багато разів обговорювалася ситуація, коли при трафіку 10 000 хостів на добу не вдавалося отримати... понад двадцять доларів чистого доходу за місяць (!!!).

Тенденція у зміні алгоритмів пошукових систем, спрямована на те, що пошукові системи надають більшої ваги вузькоспеціалізованим, сфокусованим на темі сайтам. За високий рейтинг сайту борються не окремі сторінки, а весь сайт повністю за умови, що він сфокусований на одній вузькій темі.

Реально виходить, що добре оптимізований сайт "про все" з окремою сторінкою "про це саме" у пошукових системах з'явиться на задвірках результату запиту порівняно з маленьким сайтом, присвяченим цілком вузькій темі, що відповідає пошуковому запиту!

Зарубіжні вчені прогнозують, що в майбутньому "маленькі, вузькоспрямовані за тематикою сайти стануть основою Інтернету".

Створення міні-сайтів першого покоління

Найпростіші міні-сайти правильно називати не сайтами, а веб-сторінками з власними доменними іменами. Такі сайти за свій зовнішній вигляд одержали назву Сайт-візитка. На таких сайтах основна інформація розміщується на одній сторінці. Одним із перших міні-сайтів була легендарна сторінка Корі Радла CarSecrets.com. У 94-му році Корі ще не знав, що він створив "міні-сайт", і вважав за краще називати свій ресурс саме веб-сторінкою. Насправді ця сторінка має всі риси сучасних міні-сайтів. Цей міні-сайт існує й досі.

Міні-сайти характерні тим, що не мають явних або клікабельних зовнішніх посилань, за винятком випадків, коли це потреба. Дуже рідко на таких сайтах розміщується чужа реклама. Т.к. це суперечить прямому призначенню міні-сайту та "відводить" потенційних покупців із сайту. Розміщення чужої реклами на міні-сайті говорить про те, що його первісний задум провалився.

Основа міні-сайту

Успіх створення міні-сайту насамперед залежить від того, наскільки вдало виконано звернення до відвідувача, що пропонує йому вирішення певної, досить вузької проблеми. Тому створення якісного тексту – найбільш трудомістка та дорога частина розробки міні-сайту. Існують дорогі фахівці, які надають послуги з якісного написання текстів для сайтів. Такі тексти з одного боку справляють рекламний ефект на відвідувача сайту, з іншого боку позитивно впливають на рейтинг сайту в очах пошукових систем.

Щоб написати хороший рекламний текст для вашого сайту, необов'язково шукати професіоналів. Це можна виявитися під силу практично будь-якій людині, яка добре освічена і досконало володіє друкованим словом і вміє ставити себе на місце потенційного покупця.

Одним із способів навчитися професійно писати рекламні тексти - це перечитувати та багаторазово переписувати самостійно "з голови" тексти професійних копірайтерів. Повірте, таким чином можна створити справжні рекламні бомби, здатні зацікавити навіть тих, хто займається маркетингом не перший рік і, начебто, знає всі його хитрощі!

Рекомендації щодо створення текстів при розробці сайтів

Заголовок тексту складається так, щоб одразу привернути увагу відвідувача та спонукати його до подальшого читання. Для цього використовується великий шрифт. Корисно формулювати заголовок у вигляді фрази, що інтригує, або питання. Текст обіцяє вирішення проблеми та робиться акцент на вигоди від придбання (а не на властивостях товару). Цей прийом називається продажем запаху замість пиріжка.

Абзаци та блоки тексту потрібно розділяти для полегшення читання та акцентування уваги. При розробці сайту корисне виділення кольором, розміром шрифту, рамкою або тлом.

Деякі фахівці зі створення сайтів вважають, що довжина тексту не повинна перевищувати трьох повних екранів. Насправді більшість вдало складених текстів для сайту-візитки значно довші. Зустрічаються сторінки сайту із загальним обсягом понад 100 КВ. Всім зрозуміло, що довгий текст справляє враження на відвідувача сайту сильніше, ніж короткий.

Текст сайту має бути звернений до відвідувача особисто і написаний зрозумілою йому мовою. Тому потрібно заздалегідь розуміти – на кого орієнтована пропозиція.

Добре, коли текст розбавляється відгуками клієнтів. Вони повинні бути реальними, не вигаданими і містити конкретні координати покупця, щоб з ним будь-хто міг зв'язатися і може бути навіть подивитися як виглядає продукт на сайті.

Ближче до кінця сторінки сайту розміщується список акційних пропозицій. Тут доречно повідомити про ціну. Грамотно складена спеціальна пропозиція допоможе додатково спонукати відвідувача зробити покупку.

Наприкінці сторінки сайту потрібно розмістити посилання на сторінку з формою замовлення.

На закінчення варто зауважити, що найкращих у написанні текстів досягають не професійні журналісти, а люди, які мають власний досвід роздрібного продажу.

Особливості просування міні-сайтів

Міні-сайти рухаються такими засобами:

  • Оптимізація сайту під звичайні пошукові системи.
  • Пошукові системи з оплатою за клік.
  • Контекстна реклама сайту.
  • Партнерська програма з оплатою комісійних з продажу.
  • Власне розсилання листів із сайту.
  • Обмін посиланнями на тематично близьких сайтах.
  • Розміщення сайту у тематичних каталогах.
  • Прийоми вірусного маркетингу - роздача безкоштовних матеріалів із посиланням на ваш сайт.
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.