Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Поради щодо створення сайту для новачків

Створення сайту Дніпро, розробка інтернет-магазину в Україні.

Ви знайшли талант у освоєнні комп'ютерних програм, добре володієте англійською мовою і мрієте стати майстром HTML. Тепер хочете спробувати себе у створенні сайтів.

З чого розпочати створення web сайту?

1. Почати створення сайту потрібно з навчання. Не варто заощаджувати на знаннях. Знайдіть підручник товстіший і дорожчий. Розробник сайтів має досконало знати HTML. Товсті підручники про створення сайтів написані дуже доступно та зрозуміло. Не намагайтеся освоїти створення сайтів швидко. Нічого не повинно бути втрачено, інакше при створенні сайтів з'являтиметься шлюб у тому чи іншому вигляді. Якість не любить лінивих. Ви ж не бажаєте отримувати за створення веб-сайтів копійки. При читанні постарайтеся одразу вивчити всі теги, тоді при створенні сайтів не виникне проблем при форматуванні тексту, вставці картинок та зображень, створенні фону та зміні кольору, створенні гіперпосилань тощо. Якщо HTML ідеально освоєний, на створення першого сайту у вас піде зовсім небагато часу. Звичайно цей сайт міститиме купу недоліків. Не треба засмучуватися. Ніхто не мав з першого разу створити ідеальний сайт. Усі навчаються створювати сайти "на помилках".

2. Безпосередньо для початку створення справжнього сайту вам знадобиться якийсь HTML-редактор. Не будете створювати сайт у текстовому редакторі? Для створення сайтів підходить будь-який призначений для цього HTML редактор. Якщо ви почуваєтеся впевнено, для створення сайтів рекомендуємо використовувати редактори складніше. Якщо початок вивчення сайтів дається важко, починайте використовувати найпростіші редактори.Від простого до складного завжди дається простіше.

3. Щоб створювати сайти красиво оформленими, необхідно досконало володіти графічними програмами. Добре, якщо це професійні програми, тоді перед вами відкриваються необмежені можливості створення досконалих сайтів. Але якщо це вам важко, можна обмежитися найпростішими. Коли ви оволодієте простою програмою, перейти на складнішу вийде легше.

4. Далі, коли Ви навчитеся самостійно робити елементарні веб-сторінки, час перейти до вивчення PHP, CGI, CSS, Javascript, SSI і т.д. Якщо ви хочете заробляти на створенні сайтів, знання вам знадобляться обов'язково. Якщо займаєтеся вивченням створення сайтів з цікавості та просто для розваги, то можна цим не займатися. Тим більше, даний етап вивчення створення сайтів найбільш складний. Небагато вдається самостійно з усім розібратися. Якщо ви не хочете зупинятися на досягнутому і вас не зупиняють проблеми та невдачі при вивченні, радимо звернутися на спеціалізовані курси щодо створення сайтів.

Корисні поради щодо створення web сайту.

1. Дуже важливо, щоб при створенні сайту сторінки не були надто великі за розміром. Прагніть, щоб при створенні сайтів розмір сторінки був не більше 30Кб. Пам'ятайте, що не всі швидкісні кабельні канали. Ви навіть не уявляєте скільки у Дніпропетровську існує власників дорогих ноутбуків, які використовують бездротову віртуальну мережу! Сторінки з великим обсягом будуть довго завантажуватися, відвідувач зрозуміє, що такий сайт створювався новачком.

2. При створенні сайтів уникайте використання великих малюнків, фотографій, а також застосування багатьох скриптів і аплетів, всі вони значно зменшують швидкість завантаження сторінки.

3. Під час створення сайтів слідкуйте, щоб не з'являлося горизонтальне прокручування. Наявність її визнано незручною і є ще однією причиною, з якої потенційні клієнти залишають сайт раніше, ніж потрібно.

4. При створенні сайтів не забувайте, що деякі функції можуть бути вимкнені у налаштуваннях браузера. Це призводить до того, що частина інформації з вашого сайту залишиться недоступною для відвідувачів.

5. При створенні сайтів пам'ятайте, що багато хто на ваш погляд корисні речі можуть просто дратувати відвідувачів і змушувати якнайшвидше покинути сайт, і після цього вони до вас не повернуться.

5. При створенні сайтів без крайньої потреби не використовуйте на сайті кадри (вікно або кілька вікон усередині сторінки), тому що це не так. такі сторінки мають проблеми з індексацією пошуковими системами.

6. Під час створення сайтів не використовуйте важкі Flash-заставки. Не змушуйте відвідувача сайту терпляче залишатися в очікуванні "дива". Для нетерплячих передбачте можливість швидкого переходу на сторінку з навігацією головних розділів сайту.

7. Під час створення сайту враховуйте побажання пошукових систем з приводу індексування сторінок. Постарайтеся з ними потоваришувати з першого погляду. Друзі багато ніколи не бувають.

8. Під час створення сайту уникайте написів у статусному рядку, відвідувачу сайту хочеться використовувати за прямим призначенням.

9. Під час створення сайту використовуйте CSS. Пошуковики навчилися їх читати та враховувати під час індексації сторінок.

© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.