Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Створення сайту будівельної фірми м. Дніпро (Дніпропетровськ)

Ця версія веб-сайту була створена в 2018 році.

Так виглядає одна із сторінок сайту

Создание сайта строительной фирмы Днепр Украина, разработка сайта строительных компаний Днепр.

Використовуємо лише передові технології розробки веб-сайтів

Сайт для СТО створений на платформі JOOMLA (Джумла), що гарантує надійний захист від зломів та уражень вірусами з широким набором інструментів для швидкого та якісного складання веб-сторінок.
 

Дизайн сайту повністю відповідає кольорам фірмового стилю.

При створенні сайту застосовувався один основний колір і два додаткові.
Создание сайта строительной фирмы Днепр Украина, разработка сайта строительных компаний Днепр
Создание сайта строительной фирмы Днепр Украина, разработка сайта строительных компаний Днепр
Создание сайта строительной фирмы Днепр Украина, разработка сайта строительных компаний Днепр

Адаптивний дизайн веб-сторінок сайту

Цей сайт тестувався на планшетах, мобільних телефонах, великих моніторах і різних розмірах ноутбуків. На всіх перерахованих пристроях сайт має бездоганний вигляд.

Создание сайта строительной фирмы Днепр Украина, разработка сайта строительных компаний Днепр
При створенні сайту візитки виконувались такі роботи та надавалися послуги:
 • Реєстрація домену
 • Створення логотипу для сайту
 • Розробка унікального дизайну
 • Створено зручну систему керування вмістом сайту, що дозволяє створювати нові сторінки та редагувати вже існуючі, можливість керувати будь-якою ділянкою сторінки сайту
 • Наповнення сайту контентом
 • Розміщено відгуки клієнтів
 • Була організована Email розсилка
 • Встановлено код Google Analytics
 • Надано хостинг сайту
 • Проведено додаткову адаптацію під мобільні пристрої
 • Підвищений рівень захисту від злому сайту та ураження вірусами.
 • Тестування сайту
 • SEO оптимізація
 • Реєстрація сайту в пошукових системах

Переваги створення сайту з унікальним дизайном

Веб-сайт з індивідуальним дизайном дозволяє вам створити та висловити свій бренд за допомогою елементів сторінки, що відповідають вашим цілям. Вартість індивідуального веб-дизайну відносно вища за вартість шаблонів сайтів, але вони пропонують численні переваги, які дають вам конкурентну перевагу. Індивідуальний дизайн сайту, зроблений на базі JOOMLA, більш зручний для пошукових систем, орієнтований на клієнта, унікальний і масштабований, ніж вбудовані шаблони.

Вибираючи індивідуальні пакети дизайну сайту, ви створюєте сайт, орієнтуючись на конкретний шлях клієнта та його бренд.

На цьому переповненому ринку індивідуальний дизайн сайту JOOMLA може стати ключовим фактором для вашого бізнесу. Індивідуальний дизайн сайту електронної комерції дозволить уникнути непотрібних функцій і нагромаджень, які можуть зменшити час завантаження. Крім того, жодна тема не обмежує вас у персоналізації зовнішнього вигляду та функціональності веб-сайту з індивідуальним дизайном.

При створенні сайтів, завдяки дизайну, що зміцнює бренд, SEO-дружнім елементам і надійній архітектурі сайту, ціни на індивідуальний дизайн сайту цілком виправдовують ваші інвестиції. Ви все ще не впевнені, що індивідуальні пакети веб-дизайну – найкращий вибір для вашого бізнесу? Давайте звернемося до статистики:

 • 40 відсотків онлайн-користувачів залишають сайт за трисекундної затримки завантаження сторінки (Kissmetrics).
 • 90 відсотків онлайн-покупців довіряють бренду, який забезпечує позитивний досвід користувача (UX) (Toptal)
 • 48 відсотків споживачів відзначають дизайн сайту як основний вирішальний чинник щодо довіри до бізнесу (Ironpaper)
 • 94 відсотки перших вражень пов'язані з візуальною привабливістю та навігацією веб-сайту (ResearchGate).

Веб-сайт з індивідуальним дизайном забезпечить вам надійну цифрову присутність, що відповідає потребам вашого бізнесу з точки зору якості, брендингу та зручності використання. Під час створення сайту скористайтеся послугами індивідуального веб-дизайну та справьте позитивне враження на відвідувачів вашої сторінки. Агентство інтернет-маркетингу пропонує професійний індивідуальний дизайн веб-сайтів, щоб допомогти розширити охоплення вашого бренду в Інтернеті.

Отримайте контроль над своїм брендом та перемістіть своїх клієнтів у нижню частину воронки продажів за допомогою послуг нашої команди фахівців із розробки індивідуальних веб-сайтів. Наша компанія з розробки індивідуальних веб-сайтів проводить глибокий аналіз сайту, оцінку аудиторії та огляд бізнесу, щоб визначити можливості конверсії вашого сайту.

Ми визначаємо ваші цілі, плануємо стратегію та створюємо індивідуальний дизайн сайту електронної комерції, який відповідає вашим маркетинговим рамкам. Реалізуючи послуги індивідуального веб-дизайну, ми допомогли сотням клієнтів.

Максимально розкрийте потенціал вашого сайту в Інтернеті та підвищите якість обслуговування клієнтів. Ми подбаємо про вас, починаючи зі створення карти сайту та каркасу, закінчуючи міграцією веб-сайту та індивідуальним веб-дизайном та розробкою. Заплануйте консультацію з нашою компанією щодо індивідуального веб-дизайну сьогодні та отримайте ціни на індивідуальний веб-дизайн у межах ваших фінансових можливостей.

При створенні сайту ми будуємо значні, довгострокові відносини та досягаємо реальних результатів. Зосередьтеся на тому, що у вас виходить найкраще, поки наші експерти з цифрового маркетингу забезпечують ваш успіх в Інтернеті!

Наш бізнес побудований на фундаменті професійної майстерності та чесності

Ми дотримуємось високих стандартів

Будучи компанією, орієнтованою на людей, ми підтримуємо найвищі стандарти якості та чесності, щоб забезпечити успіх наших співробітників, партнерських агенцій та суспільства, в якому ми працюємо.

Протягом багатьох років наші основні цінності спрямовували нас до сталого зростання.

Подяка

При створенні сайтів ми керуємося принципами подяки та смирення і щодня знаходимо способи висловити свою подяку людям, що оточують нас. Ми підтримуємо ідею віддачі, впливаючи на світ заради загального блага.

Повага

При створенні сайтів ми оперуємо позитивними припущеннями і даємо добро на сумніви, воліючи бачити найкраще в собі та інших. Ми завжди поважатимемо інших і утримаємося від пліток або реакції гніву.

Відповідальність

При створенні сайтів ми несемо особисту відповідальність за свої дії та зобов'язуємося відповідально розпоряджатися ресурсами компанії та клієнтів. Ми вибачаємося, коли робимо помилки, і намагаємося все виправити. Ми можемо робити важкі речі.

Робоча етика

При створенні сайтів ми докладаємо максимум зусиль та маємо високі очікування від роботи. Ми організовані, проактивні та працюємо з почуттям терміновості. Ми приділяємо особливу увагу балансу між роботою та особистим життям, коли ми ретельно працюємо в робочий час, але приділяємо пріоритетну увагу відпочинку для власного благополуччя.

Думати ширше

При створенні сайтів ми прагнемо постійного вдосконалення і віримо, що найкраще ніколи не зупиняється! Ми не вибираємо легких шляхів. Ми приймаємо зміни, адаптуємось та долаємо їх.

Чесність

При створенні сайтів ми прагнемо довіри та взаємної поваги, діючи чесно і чинно правильно, незважаючи на труднощі.

© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.