Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Створення сайту психолога в м.Дніпро

Розробка сайту фірми Дніпро Україна, розробка інтернет магазину Дніпро.
2019
Мета: Створення сайту для психолога у м. Дніпро, оптимізованого під мобільні пристрої зі зручною системою адміністрування.
Реалізація: був розроблений сайт на движку JOOMLA. Замовнику було запропоновано два варіанти дизайну сайту. Перший варіант був виконаний у строгому діловому стилі. Колірна гамма веб-сайту була виконана у відтінках коричневого кольору. Другий варіант дизайну сайту був зроблений відповідно до поєднань кольорів, застосованих на візитівках, буклетах та інших рекламних матеріалах, які розроблялися іншими дизайнерами. При створенні сайту психолога використовували лише ліцензійні зображення, куплені на фотобанках. Остаточний варіант сайту можна побачити на цій сторінці.
 
Трохи про розробника цього сайту
Цей сайт виготовили фахівці з веб-дизайну та розробки у Дніпрі. Ми працювали з сотнями організацій, від компаній по всьому світу, до стартапів малого бізнесу, над створенням орієнтованого на ринок дизайну веб-сайту, який включає новітні методи цифрового маркетингу і добре інтегрується з бізнес-додатками.
Ніколи не пропустіть розпродаж по створенню сайтів завдяки команді технічного обслуговування, яка завжди тримає вашого клієнта в центрі уваги.
 
Чи відповідає ваш код вимогам? Чи може ваш сайт завантажуватись швидше? Чи є серед них помилки? Ми можемо провести повний аудит після створення сайту, щоб визначити, чи не заважає щось вашому шляху до успіху. Ми виявимо корінні проблеми і в найкоротший термін забезпечимо вам пікову продуктивність.
 
Працюючи по створенню сайтів більше 20 років, ми відчуваємо себе на цій платформі як удома і можемо допомогти вам отримати з неї максимальну користь. Якщо вам потрібно виправити посилання, оновити плагіни JOOMLA або додати нові функції на ваш сайт - ми відразу візьмемося за справу.
 
Ми також спеціалізуємося на веб-дизайні та розробці сайтів на OPENCART, тому ви можете отримати повне цифрове рішення в рамках однієї команди.
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.