Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Переклад текстів сайту на англійську, турецьку та інші мови в м. Дніпро та по всій Україні

Маємо досвід понад 20 років з перекладу текстів сторінок вебсайтів англійською та турецькою мовами будь-якого рівня складності.
Створення сайту Дніпро, розробка інтернет-магазину в Україні.

Де можна зробити переклад текстів сайту англійською, турецькою та іншою мовою?

В Україні існує безліч агенцій з перекладу іноземних мов. Коли ми тільки починали працювати в галузі створення сайтів і виникала необхідність перекладу текстів, ми зверталися до таких агенцій з перекладу. Але, якщо говорити про технічні чи специфічні тексти у певній галузі, то рівень якості перекладу був далеким до ідеального. Куди б ми не зверталися, результат був однаковий. Носії мови, англійці чи американці, відзначали помилки чи неточності у перекладі текстів. Зрештою наші співробітники стали самостійно займатися перекладами текстів. Через 10 років щільної роботи з англійською мовою та живого спілкування з носіями мови наші фахівці здобули досить високу кваліфікацію.

Чому наші перекладачі найкращі

Кожен талановитий фахівець із створення сайтів не хоче зупинятися на досягнутому і прагне рухатися далі. З цієї причини ми не утримуємо наших співробітників залишатися на нашому підприємстві і даємо можливість спробувати себе у конкурентів, де вища зарплата і найголовніше, є можливість набратися корисного досвіду. Майже всі наші співробітники, які починали працювати з нами багато років тому, тепер переїхали жити в інші країни. Після 10 років проживання в іншій країні починаєш говорити чужою мовою, як рідною. Такі люди стають дуже цінними фахівцями, яких можна використовувати як перекладач.
Створення сайту Дніпро, розробка інтернет-магазину в Україні.
Створення сайту Дніпро, розробка інтернет-магазину в Україні.

Чому англійська та турецька мова

Один із наших співробітників уже багато років живе та працює в Туреччині. Вільно володіє англійською та турецькою мовами, має досвід роботи як перекладач. Якщо Вам потрібен якісний переклад тексту веб-сайту турецькою мовою - звертайтеся до нас.

Двоє людей вже понад 10 років живуть і працюють у Великій Британії. Вони також погодилися допомогти з перекладами текстів англійською мовою.

Скільки коштує переклад сайту англійською та турецькою мовами

Вартість перекладу текстів сайту на англійську, турецьку та ін. мови вимірюється в тисячах знаків. Під знаками розуміється набір літер та символів. Кожна окрема літера – це один знак. Як правило, ціну вказують за 1000 знаків. При цьому важливо вказувати, чи входять до цієї цифри прогалини між словами. Щоб дізнатися, скільки тисяч знаків у вашому тексті, потрібно вставити текст у WORD. У самому низу сторінки знайдіть рядок "кількість слів". Клікайте за цим словосполученням і в окремому вікні відкриється список статистики, де буде кількість знаків із пробілами та без пробілів. Вартість перекладу текстів сайту на англійську турецьку та ін. мови залежить від складності тексту. Щоб отримати точну інформацію про ціну - надішліть окремий фрагмент тексту або в повному обсязі.

Створення сайту Дніпро, розробка інтернет-магазину в Україні.
Створення сайту Дніпро, розробка інтернет-магазину в Україні.

Як замовити переклад тексту сайту англійською, турецькою або іншою мовою?

Спочатку потрібно визначити складність текстів та оцінити вартість майбутніх робіт. Для цього надсилайте тексти, які потрібно перекласти англійською або іншою мовою. Перекладач їх уважно вивчить та назве вартість та строки виконання. Якщо вебсайт дуже великий і багато текстів, то вся робота розбивається на окремі частини, і оплата проводиться порціями після виконання певної ділянки роботи.

Як заощадити на перекладі текстів сайту англійською та іншою мовою

Подумайте, Вам дійсно потрібно повністю перекладати весь сайт іншою мовою? Є можливість на будь-якому сайті зробити одну версію мови у повному обсязі, а на іншій версії лише деяку частину сторінок (тобто сайт у скороченому варіанті). Можна окремі сторінки сайту перекласти англійською мовою не повністю, а частково. У деяких випадках іноземну версію сайту можна зробити у вигляді однієї сторінки – лендінгу. Всі ці варіанти позбавлять Вас необхідності робити повний переклад текстів сайту.

Створення сайту Дніпро, розробка інтернет-магазину в Україні.

Бажаєте дізнатися подробиці? Прочитайте статті:

© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.