Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Створення сайта заводу в Павлограді

Створення сайту заводу
2018

На замовлення Павлоградського експериментального ремонтно-механічного заводу було розроблено новий сучасний вебсайт, оптимізований під зручний перегляд на мобільних пристроях.

ТОВ "Павлоградський експериментальний ремонтно-механічний завод" є одним із лідерів у проведенні капітального ремонту гірничо-шахтного устаткування, гідравлічних вузлів устаткування, яке застосовують в інших галузях промисловості та сільського господарства, а також у виготовленні до нього запасних частин і комплектуючих.

При створенні вебсайту використовувалася CMS JOOMLA. Зручна панель управління сайту дозволяє редагувати вміст сторінок. На сайті використовуються тільки ліцензійні зображення, нічиї авторські права не були порушені.

Де б ви не знаходилися з точки зору дизайну, ми можемо зустріти вас там. Ми можемо дотримуватися повністю продуманого посібника зі стилю, допомогти вам визначити посібник зі стилю, якщо у вас є лише логотип, розробити логотип, якщо у вас його немає, або навіть допомогти вам придумати назву бренду, якщо у вас є лише ідея. Ми надаємо повний спектр створення сайтів, від оптимального дизайну макетів сторінок до комплексного пакету брендингу з логотипом та ідентифікацією бренду. Ми можемо допомогти оновити ваш бренд або створити його з нуля.

Наші фахівці зі створення сайтів приділяють час тому, щоб зрозуміти, що являє собою ваш бренд і хто ваші клієнти. Ми застосовуємо ці знання для розробки призначеного для користувача інтерфейсу і користувальницького досвіду, які відображають цінності вашого бренду, розмовляють з вашими клієнтами і працюють на благо ваших бізнес-цілей. Ми приходимо до остаточного результату через консультативний та ітеративний процес, який починається з постановки цілей високого рівня і закінчується завершальними штрихами, і тримаємо вас у курсі всього шляху.

Наші фахівці зі створення сайтів не просто створюють красиву графіку; перш за все, вони розуміють, що успішний веб-дизайн повинен бути зручним і доступним. Завдяки багаторічному досвіду наші дизайнери набули глибокого розуміння поведінки користувачів і використовують стандартні інструменти та передові методи для створення сайту, який відповідає потребам вашого бізнесу та ваших клієнтів.

Але вам не обов'язково вірити нам на слово. Нехай за нас говорить наше велике портфоліо та відгуки наших клієнтів. Або дізнайтеся більше про нас і наш процес.

© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.