Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Оптимізація сторінок сайту

Розробка сайту Дніпро Україна, розробка інтернет магазину Дніпро.

Що таке оптимізація сайту

Існують поняття - оптимізація програмного коду сайту і оптимізація змісту сайту. Щоб не заплутатися - дуже важливо розібратися, чим вони відрізняються.

Оптимізація програмного коду

У пошукових систем існують певні вимоги до програмного коду сайту. Якщо сайт не оптимізувати під ці вимоги, він буде чудово працювати в Інтернеті, але не буде відшукувати. Створення сайту без урахування вимог до програмного коду виходить дешевше, але часто такий сайт неможливо розкручувати і доводиться створювати новий абсолютно з нуля. (Наприклад, сайти створені із застосуванням фреймів або повністю зроблені на флеші)

Оптимізація змісту сайту

Пошуковики вітають заходи щодо поліпшення сайту за змістом. Ніхто не забороняє збільшення кількості сторінок сайту з цікавою корисною інформацією, пошуковими системами схвалюється поліпшення зовнішнього вигляду сторінок сайту, зручність користування, швидку швидкість завантаження і т.д. Під оптимізацією змісту сайту розуміється робота по поліпшенню сайту по текстовому змісту і зовнішнім виглядом відповідно до вимог пошукових систем. Оскільки вимоги пошукових систем регулярно змінюються з інтервалом 3 місяці, виникає необхідність регулярних робіт по оптимізації сторінок сайту.

Технічні вимоги для оптимізації сайту

Щоб ми мали можливість проводити роботи по оптимізації сайту, Замовник повинен надати доступ до файлів сайту через FTP і доступ до панелі адміністрування сайту. Під доступом розуміється наступний набір даних: логін, пароль, назва хоста і адресний рядок сторінки адмінпанелі. Ці дані повинен надати Замовнику Розробник сайту.

 

© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.