Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Оновлення змісту сайту

Розробка сайту Дніпро Україна, розробка інтернет магазину Дніпро.

Абонентське регулярне обслуговування.

Існує кілька варіантів оновлення змісту сайту. Один з них - абонентське регулярне обслуговування. Застосовується для регулярного оновлення інформації на сайті (новини, прайс-листи, гостьові книги і т.п.).

 

Такий варіант цілком підійде сайтам, для яких характерно регулярне і не часте (раз на місяць, в квартал або півроку) оновлення окремих інформаційних розділів (наприклад розділ "прайс-лист" або "новини компанії").

Одноразове оновлення сайту

Такий варіант характерний для змін на сайті пов'язаних з появою нових напрямків діяльності фірми, появою нових груп товарів або нових послуг, зміна фірмового стилю і т.п. В цьому випадку, можливо проведення окремих робіт зі зміни структури сайту, додаванню або видалення розділів, зміни дизайну та графічного оформлення. У цьому випадку, Ви повідомляєте нам, які роботи необхідно провести, і ми складаємо для Вас кошторис на необхідні зміни.

 

Оновлення засобами адміністрування

Якщо на етапі розробки сайту замовник вирішив створити систему самостійного адміністрування сайту, оновлення сайту силами нашої студії може практично не турбуватися, оскільки на самому сайті будуть реалізовані механізми, які дозволять Вам самостійно оновлювати прайс-листи і каталоги товарів, новини і питання анкетування. Потрібно тільки мати на увазі що виготовлення самого механізму адміністрування на сьогоднішній день дорого і доступно не всім. У будь-якому випадку, для кожного проекту пропонується індивідуальна схема оновлення, оптимальна для конкретного випадку. Вартість обговорюється для кожного проекту окремо.

 

Технічні вимоги для оновлення сайту

Щоб ми мали можливість проводити роботи по оновленню сайту, Замовник повинен надати доступ до файлів сайту через FTP і доступ до панелі адміністрування сайту. Під доступом розуміється наступний набір даних: логін, пароль, назва хоста і адресний рядок сторінки адмінпанелі. Ці дані повинен надати Замовнику Розробник сайту.

 

© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.