Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Створення сайту меблевого салону в м. Дніпро (Дніпропетровськ)

Створення сайту Дніпро Україна, розробка інтернет-магазину Дніпро.
2015

Мета: Створення сайту для зручного перегляду асортименту меблевого салону.

Реалізація: Був розроблений привабливий модний сайт, зі зручною системою адміністрування для редагування змісту. Для перегляду асортименту меблів були створені зручні в користуванні фотогалереї.

Подальша технічна підтримка сайту після його створення

Під час створення сайтів підприємства висувають складні вимоги до своїх цифрових платформ. Системи управління корпоративним контентом (ECMS) забезпечують це, чи то управління кількома онлайн-ресурсами, робочі процеси затвердження, чи то просто розміщення великої кількості сторінок із безліччю різних типів контенту. Маркетологам корпоративного рівня необхідно створювати правила поведінки, щоб персоналізувати контент своїх веб-сайтів.

Під час тестування готового сайту ми перевіряємо наявність непрацюючих посилань і відновлюємо їх або навіть міняємо систему управління контентом (CMS) за вашим бажанням. Оновлення плагінів і HTML-джерел - все це виконується під час реконструкції, щоб запропонувати вам правильний дизайн ui для брендингу.

Оскільки ми проводимо просту веб-реконструкцію, основна структура сайту залишається недоторканою. Ми вносимо на сайт лише незначні зміни. Оновлення сайту в основному фокусується на зміні зовнішнього вигляду і відчуття сайту.

Після проведення процедур редизайну та перевірки, ми поліруємо ваш оновлений сайт, працюючи над зовнішньою красою. Ми додаємо дивовижні кольори та типографіку на шаблони сторінок для створення сенсаційного вигляду.

Наша команда з брендингу та маркетингу гарантує створення ідеально оновленого і повністю функціонуючого сайту.

Послуги веб-дизайну включають створення графіки для соціальних мереж як доповнення для підвищення вашої видимості в соціальних мережах і залучення вхідного трафіку на ваш сайт для генерації свинцю і конверсії.

Наше цифрове агентство створить для вас зразковий голос в Інтернеті за допомогою зображень, захопливих соціальних постів і відео.

Наше цифрове агентство допоможе підвищити авторитет вашого бренду за допомогою чудової графіки для соціальних мереж, яку ми пропонуємо. Ми тут, щоб поліпшити вашу видимість в Інтернеті і забезпечити вам присутність на сайті, яка має професійний вигляд.

© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.