Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Створення лендінгу будівельної фірми (м. Дніпро) Україна

Так виглядає одна із сторінок сайту

Цель: Создание недорогого одностраничного сайта - лендинга, с краткой информацией, оптимизированного под мобильные устройства с быстрой загрузкой страниц. Реализация: За очень умеренную цену, буквально в течении двух недель, был разработан современный сайт-лендинг,  Вебсайт оснащен удобной системой администрирования для редактирования содержания. Чтобы не нарушать авторских прав, при создании лендинга использовались только лицензионные изображения.

Дизайн сайту повністю відповідає кольорам фірмового стилю.

При створенні сайту застосовувався один основний колір і два додаткові.
Создание лендинга строительной фирмы г. Днепр, Днепропетровск, Украина
Создание лендинга строительной фирмы г. Днепр, Днепропетровск, Украина
Создание лендинга строительной фирмы г. Днепр, Днепропетровск, Украина

Адаптивний дизайн веб-сторінок сайту

Цей сайт тестувався на планшетах, мобільних телефонах, великих моніторах і різних розмірах ноутбуків. На всіх перерахованих пристроях сайт має бездоганний вигляд.
Создание лендинга строительной фирмы г. Днепр, Днепропетровск, Украина
Під час створення сайту лендинг виконували такі роботи та надавали послуги:
 
  • Розробка унікального дизайну
  • Створено зручну систему керування вмістом сайту, що дозволяє створювати нові сторінки та редагувати вже існуючі, можливість керувати будь-якою ділянкою сторінки сайту
  • Наданий хостинг сайту
  • Здійснено додаткову адаптацію під мобільні пристрої
  • Підвищений рівень захисту від злому сайту та ураження вірусами.
 

Ми є надійними консультантами з цифрового маркетингу в Україні, приділяючи особливу увагу плануванню, стратегії та реальним результатам. Наш сервіс унікальний і націлений на довгостроковий успіх, а не на швидкі, марнославні метрики без змісту («лайки» — це добре, але навіть платформи соціальних мереж у них більше не вірять).

Ми знаходимо ваших клієнтів, наводимо їх до вас, а потім продовжуємо розвивати їх досвід за допомогою декількох перевірених способів цифрового маркетингу, щоб вони були задоволені до, під час та після здійснення покупки. Наш підхід призводить до відчутних підсумкових винагород з короткостроковим та довгостроковим успіхом на першому місці.

Цифровий маркетинг - це набагато більше, ніж знання того, як вести Instagram і відправляти дампи електронної пошти спискам клієнтів, що не куруються. Насправді це зовсім не те. Натомість це ретельно спланована цифрова стратегія, яка спрямована на те, щоб привернути увагу ваших майбутніх клієнтів, спрямовувати їх через кілька стратегічних платформ і спрямовувати їх прямо на ваш веб-сайт як якісні потенційні клієнти, готові залишатися постійними клієнтами протягом усієї життя.

SEO, що цей термін означає для вас? Швидше за все, ви чули про це, але чи знаєте ви, що це може зробити для вашого бізнесу у відчутному, чистому прибутку? Пошукова оптимізація більше не полягає в тому, щоб вставляти ключові слова на ваш сайт і думати, що це буде швидкий шлях до першої сторінки в пошуку Google.Google — це точно налаштована (пошукова) система, неймовірно розумна та інтуїтивно зрозуміла (яка читає ваш веб-сайт як людина... і може визначити, коли її обманюють). Він ґрунтується на зусиллях законного контенту веб-сайту, щоб зіставити правильну інформацію (сайт вашого бізнесу) з необхідною аудиторією (вашим клієнтом).

Як SEO-агентство в Україні, ми надаємо експертні знання не лише на місцевому рівні за допомогою нашої місцевої служби SEO, а й на національному та глобальному рівнях. Ми знаємо, як зробити так, щоб ваш веб-сайт був у полі зору потрібних людей у ​​потрібний час і на першій сторінці результатів пошукової системи за пошуковими запитами. Це створює якісний трафік, який потім перетворюється на реальних клієнтів. Ми знаємо, що ваші клієнти не просто конверсії, це реальні люди, які живуть і працюють у нашому районі та щиро цікавляться вашим продуктом чи послугою. Насправді ми тут, щоб грати у свахи.

У нашому агентстві цифрового маркетингу ми використовуємо стратегію SEO, щоб відшаровувати верстви алгоритму Google, використовуючи SEO-маркетинг, щоб направляти ваших клієнтів від пошуку до веб-сайту, від контакту до конверсії, а потім у ваших руках, щоб створити лояльних клієнтів, у захваті від усього їхнього досвіду.

© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.