Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Створення лендінгу гостьового будинку на березі моря

Створення сайту фірми Дніпро Україна, розробка інтернет магазину Дніпро.
2013

Мета: Створення недорогого односторінкового сайту - лендінга, з короткою інформацією, оптимізованого під мобільні пристрої зі швидким завантаженням сторінок.

Реалізація: У 2013 році було розроблено сучасний лендинг пансіонату на морі,  з розкладом заїздів та цінами. Сайт містить каталог номерів. Для кожного номера розроблено окрему фотогалерею. Усі фотографії, що використовуються на сайті, запатентовані ліцензією на використання. Панель керування вмістом сайту дозволяє оперативно змінювати ціни, тексти та іншу інформацію. Спеціальна форма замовлення на вебсайті дозволяє в будь-який момент зробити бронювання та надіслати повідомлення власнику пансіонату.

Оцінка вартості створення сайту

Ми розуміємо, що кожен проект є унікальним. Тому вартість розробки або редизайну веб-сайту вашої компанії може значно відрізнятися. Наша команда експертів готова розглянути ваші вимоги та поточний стан вашого сайту, щоб надати кошторис витрат на весь проект. Існують різні фактори, які ми беремо до уваги, коли йдеться про оцінку вартості. Цими факторами є:

  • поточний стан вашого сайту
  • ваші цілі
  • тип платформи
  • різні функціональні можливості, які вона включатиме

Ми є досвідченим агентством веб-дизайну, яке створює чудові дизайни та надає найкраще нашим клієнтам. Ми завжди в курсі можливостей плагінів, сучасних версій веб-сайтів, у нас є надійні інструменти та експерти з обслуговування веб-сайтів.

Вартість створення сайту залежить від типу веб-сайту та деяких інших факторів, таких як навички, що використовуються в процесі розробки, та час. Зв'яжіться з нами для отримання більш детальної інформації про ціни. 

Наші пакети послуг, що включають проектування та розробку сайтів, включають керований хостинг, обслуговування сайту та стратегії цифрового маркетингу.

© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.