Створення сайтів на CMS WordPress.  в м Дніпро (Дніпропетровськ)

Не дивлячись на безліч недоліків цього движка, величезна кількість веб-сайтів зроблено саме на ньому.  Чому?

Переваги та недоліки CMS WordPress.

 
Разработка веб-сайтов на WordPress

Високий рейтинг движка WordPress

На малюнку внизу наочно видно, що WordPress за оцінкою розробників поступається тільки JOOMLA.  Це означає, що в разі зникнення розробника вашого сайту, Вам не складно буде знайти йому заміну.  Таких фахівців досить багато.

Создание сайтов на joomla-site разработка сайта в ДнепропетровскеПростота управління і настройки.

При розробці движка WordPress спочатку ставилася мета - зробити його якомога простіше, щоб їм зумів скористатися самий "тупий" юзер.  Це головна перевага оцінять початківці розробники, які "ламаються" ще на стадії установки головного конкурента - движка JOOMLA (Джумла).  Для замовника сайту від цього прямий користі немає, тільки непряма.
 

Низька ціна розробки сайту

Є кілька причин, які обумовлюють низьку вартість розробки сайту на WordPress.  В основному такі сайти створюють школярі, студенти або люди, для яких ця професія не є основною, які просто підробляють як халтури.  Для них цей сегмент заробітку не є вирішальною складовою місячної зарплати або сімейного бюджету.  Вони можуть дозволити знизити розцінки до мінімуму.  Фірми, які для розробки використовують WordPress і намагаються професійно вийти на ринок, не витримують конкуренції і теж змушені працювати за найнижчими розцінками.
 
Другою причиною низької ціни є можливість використання безкоштовних шаблонів та інших безкоштовних компонентів, які не підвищують кінцеву вартість сайту.
 

Недоліки WordPress

Описані вище переваги є одночасно і недоліками.
  • Наявність великої кількості фахівців ще не говорить про їх якість.  Замовнику сайту доводиться кілька разів розлучатися з одним розробником і починати працювати з іншим.  І так повторюється кілька разів.  Все це стомлює, набридає і не сприяє нормальній роботі сайту.
  • Простота налаштувань і націленість на простий сайт не дозволяє зробити серйозний функціональний складний проект високої якості.
  • Безкоштовність шаблонів і прагнення заощадити призводить до отримання "безкоштовного сиру".
  • Численні відгуки про роботу цього движка повідомляють про регулярні зломи зловмисниками і поразки сайту вірусами.
  • Є ще один великий недолік, докладно описаний тут
zaglushka3
© ІНТЕРНЕТ-МАЙСТЕР, 1998-2021. All Rights Reserved. Розробляємо і супроводжуємо сайти по всій Україні.