Відгуки про створення наших сайтів в Дніпрі

Відгук про створення сайту спортивного клубу

Хотілося б подякувати фірму по створенню сайтів "Інтернет-Майстер". Дякую за роботу з нами! Напевно, нелегко працювати з такими примхливими клієнтами, але Ви, незважаючи ні на що, змогли задовольнити всі наші побажання. Велике спасибі Вам за створення сайту, цікавий дизайн. Вийшло дуже здорово !!! Робіть побільше таких сайтів!
Смарт-хоккей
Смарт-хоккейСпортивний клуб

Відгук про створення сайту фітнес клубу

Ми замовили сайт фітнес клубу і залишилися дуже задоволені виконаною роботою. Студія зі створення сайтів "Інтернет-Майстер" проявила Неабияку винахідливість, індивідуальний і творчий підхід. І якщо чесно, результат перевершив наші очікування. Спасибі вам велике!
Fanat
FanatСпортивний клуб

Відгук про створення сайту з продажу кондиціонерів

Фірма "Атланта" звернулася за допомогою по створенню сайту багато років тому, коли ще тільки починала займатися продажем чудових, унікальних воздухоочистителей японської фірми Daikin. Фахівці зі створення сайтів з фірми "Інтернет-Майстер" зуміли в стислі терміни виготовити якісний сайт за "смішною ціною". (www.daikin.in.ua). Цей сайт став трампліном у розвитку нашого бізнесу. Слідом за цим ми замовили ще один сайт з продажу кондиціонерів Daikin (www.daikin.org.ua). З тих пір наш бізнес успішно розвивається. Завдяки нашим сайтам ми пережили кризовий рік і сьогодні з оптимізмом дивимося в майбутнє.
Атланта
АтлантаФирма по продаже кондиционеров

Відгук про створення сайту з продажу яхт, човнів і катерів

Будучи одними з найстаріших замовників фірми "Інтернет Майстер", через багато років після його розміщення в Інтернеті (2004), можемо сміливо стверджувати, що робота була зроблена якісно. Простий і вишуканий дизайн, зручність в користуванні, своєчасне супровід сайту - все це говорить про професіоналізм фахівців з "Інтернет-Майстер". У новому році бажаю всім співробітникам творчого зростання і безлічі клієнтів. З повагою, Дніпро-Марін - продаж яхт, катерів і човнів.
Днепр-Марин
Днепр-МаринФірма з продажу яхт, катерів та ін. техніки

Відгук про створення сайту Сантехніка

Буквально на собі відчули різницю між дешевим і хорошим сайтом. Наше життя значно змінилася відразу після появи нового сайту, який приніс нам удачу. Не минуло й року, як сайт став з'являтися на перших позиціях у видачі пошукових систем. Величезне вам спасибі.
Аквариус
АквариусПослуги сантехніка в Дніпрі

Відгук про створення сайту будівельної фірми

Багато хороших і теплих відгуків прочитали про фахівців зі створення сайтів з фірми "Інтернет-Майстер", хочемо приєднатися до всього сказаного і додати особисто від себе. Висловлюємо величезну подяку всім співробітникам фірми "Інтернет-Майстер". Ми з ними співпрацюємо з кінця 2003 року. Тоді протягом короткого терміну з нуля був створений і повністю окупити наш сайт. Вважаємо, що доступні ціни, відмінна якість і оперативність виконання замовлення вигідно відрізняє Вашу компанію від конкурентів. Успіхів Вам у створення сайтів і всього найкращого !!!!!!!
Экосбуд
ЭкосбудПідприємство з продажу будматеріалів
zaglushka3
© ІНТЕРНЕТ-МАЙСТЕР, 1998-2021. All Rights Reserved. Розробляємо і супроводжуємо сайти по всій Україні.