Переваги роботи з нами

Головна перевага - Ви отримуєте веб-сайт, який вигідно вирізняється з-поміж конкурентів.  Домогтися таких результатів дозволяють такі особливості нашого колективу:
Создание сайта Днепр, Днепропетровск, Украина
 • Ви маєте справу з досвідченим фахівцем.  Ось уже понад 20 років ми надаємо послуги створення сайтів.  Ми не звикли заявляти нашому клієнтові «ми цього не вміємо»
 • Ви наймаєте фахівця абсолютно легально.  Нам не потрібно ні від кого ховатися.  Ми знаходимося під захистом держави.  Ми маємо право працювати з юридичними особами офіційно.  Тому таким підприємствам дозволяється вартість створення сайту включати до валових витрат.
 • Майбутній успіх закріплений укладення договору.  Більш того, наш багаторічний досвід показує, що після укладення офіційного договору робота просувається швидше і спокійніше.
 • Ви отримаєте фахівців, фанатично відданих своїй справі.  Створення сайтів - наше улюблене заняття, від якого ми отримуємо величезне задоволення.  З цієї причини ми не помічаємо проведеного часу за комп'ютером, бажаючи продовжувати продуктивний творчий процес.
 • Ви будете спілкуватися  з фахівцями широкого профілю.  Ми маємо можливість робити сайти за різними технологіями: Чисто HTML-сайт, PHP-сайт на базі не стандартного движка власного виробництва, сайт на стандартному движку, сайт по шаблону або з індивідуальним дизайном.
 • У Вас завжди буде можливість легко нас знайти в будь-який час.  Нас можна знайти не тільки в робочий час, а й у вихідні і свята, рано вранці і пізно ввечері.
 • Ви будете мати можливість регулярно навчати своїх підлеглих.  Ми не тримаємо секретів від наших клієнтів.  Ми готові провести додаткове навчання, щоб поділитися хитрощами ефективної роботи з системою управління сайтом. 
 • Ми готові навчати тонкощам розкрутки і подальшого просування сайту в пошукових системах.  Ми навчаємо всьому, що необхідно знати і вміти для подальшої підтримки сайту під час його експлуатації.
 • Ви отримаєте легкість спілкування з нами.  Ми завжди спілкуємося з клієнтами зрозумілою їм мовою.  Намагаємося не вживати професійних термінів, які не «забивати їм голову» не потрібною зайвою інформацією.  Чи не лінуємося витратити зайвий час, щоб дохідливо довести якусь складну технічну інформацію.
 • Ви отримуєте персонального менеджера.  За кожним клієнтом ми закріплюємо персонального менеджера, який під час експлуатації сайту в будь-який момент зобов'язаний відповісти на будь-яке питання і виконати все, що буде потрібно в конкретній ситуації.  Постійне спілкування з одним і тим же людиною дуже зручно і дозволяє оперативно розв'язувати будь-які питання.
  Створення cайтов - це основний вид нашої діяльності, яким ми займаємося щодня, на відміну від тих, хто робить це час від часу в якості "халтури" після робочого дня.
 • Ви отримуєте сайт, готовий до пошукової розкрутці.  Наші сайти відразу після розміщення на сервері починають скануватися пошуковими системами.  Завдяки мінімального обсягу робіт по SEO-оптимізації основних сторінок, Ваш сайт уже найближчим часом потрапить в видачу пошукових систем.  Якщо конкуренція не висока, то можливе попадання в першу десятку і тривале утримання на цих позиціях без додаткових заходів з просування сайту.

Ви маєте справу з досвідченим фахівцем.

Ось уже понад 20 років ми надаємо послуги створення сайтів.  Ми не звикли заявляти нашому клієнтові «ми цього не вміємо»

Майбутній успіх закріплений укладенням договору.

Більш того, наш багаторічний досвід показує, що після укладення офіційного договору робота просувається швидше і спокійніше.

Створення cайтов - це основний вид нашої діяльності

яким ми займаємося щодня, на відміну від тих, хто робить це час від часу в якості "халтури" після робочого дня.

У Вас завжди буде можливість легко нас знайти в будь-який час.

Нас можна знайти не тільки в робочий час, а й у вихідні і свята, рано вранці і пізно ввечері.

Отримайте задоволення при спілкуванні з нами.

Ми завжди спілкуємося з клієнтами зрозумілою їм мовою.  Намагаємося не вживати професійних термінів, які не «забивати їм голову» не потрібною зайвою інформацією.  Чи не лінуємося витратити зайвий час, щоб дохідливо довести якусь складну технічну інформацію.

Ви наймаєте фахівця абсолютно легально.

Нам не потрібно ні від кого ховатися.  Ми знаходимося під захистом держави.  Ми маємо право працювати з юридичними особами офіційно.  Тому таким підприємствам дозволяється вартість створення сайту включати до валових витрат.

Ви отримуєте висококваліфікованого досвідченого фахівця

Колектив професіоналів.

У період розробки веб Ви отримуєте колектив фахівців, кожен з яких професіонал у своїй сфері діяльності (веб-дизайнер, програміст, маркетолог, фотограф, художник оформлювач, дизайнер поліграфії, архітектор, seo-фахівець).

Ви будете спілкуватися з фахівцями широкого профілю.

Ми маємо можливість робити сайти за різними технологіями: Чисто HTML-сайт, PHP-сайт на базі не стандартного движка власного виробництва, сайт на стандартному движку, сайт по шаблону або з індивідуальним дизайном.

Ви отримуєте фахівців, фанатично відданих своїй справі.

Створення сайтів - наше улюблене заняття, від якого ми отримуємо величезне задоволення.  З цієї причини ми не помічаємо проведеного часу за комп'ютером, бажаючи продовжувати продуктивний творчий процес.

Ви маєте справу з розробником компонентів і плагінів для CMS

Більшість розробників сайтів використовують готовий движок - CMS.  Їх знання і досвід обмежуються можливостями панелі управління цієї CMS.  На відміну від інших, наші фахівці вміють самі створювати окремі компоненти і модулі з плагінами.  А це означає, що Вам не доведеться купувати ці компоненти у сторонніх розробників.  Це заощадить ваші гроші і час на пошуки потрібного фахівця.

Ваш бухгалтер буде задоволений

Вибираєте будь-який спосіб оплати.

Можливий будь-який спосіб готівковій та безготівковій оплати.  Ми маємо рахунок в банку, печатку, електронний підпис.  Для зарубіжних партнерів надаємо Інвойс.  Можлива оплата через Pay Pal.

Своєчасне надання документів

Всі рахунки, договори, акти виконаних робіт та інші документи будуть оформлені і надані вчасно.

Ви платите після завершення робіт і перевірки якості

Оплата за виконаний етап роботи проводиться не авансом, а після повного завершення робіт і підписання відповідних актів.

Чуйне та уважне ставлення

Ми з повагою і з розумінням ставимося до будь-яких вимог та побажань бухгалтерів.  Чи готові в будь-який момент виправити і переробити документи згідно з пред'явленими зауважень.

Отримуйте задоволення в період експлуатації сайту

Взаємна зацікавленість

Ми не обмежуємося разовим виконанням роботи і завжди зацікавлені в довгостроковому співробітництві.  З цієї причини протягом тривалого періоду часу підтримуємо дружні взаємовигідні відносини з кожним клієнтом.

Гарантія на тривалий термін.

Ви отримуєте гарантію на тривалий термін, протягом якого безкоштовно усуваються будь-які виявлені помилки і недоробки.

Дає можливість отримувати безкоштовні консультації.

Ви отримуєте в своє розпорядження надійних кваліфікованих фахівців, у яких можна в будь-який момент отримати вичерпну консультацію з будь-якого питання, пов'язаного з розробкою веб-сайтів.

Ви отримуєте персонального менеджера.

За кожним клієнтом ми закріплюємо персонального менеджера, який під час експлуатації сайту в будь-який момент зобов'язаний відповісти на будь-яке питання і виконати все, що буде потрібно в конкретній ситуації.  Постійне спілкування з одним і тим же людиною дуже зручно і дозволяє оперативно вирішувати будь-які питання.

Ви будете мати можливість регулярно навчати своїх підлеглих.

Ми не тримаємо секретів від наших клієнтів.  Ми готові провести додаткове навчання, щоб поділитися хитрощами ефективної роботи з системою управління сайтом.  Ми готові навчати тонкощам розкрутки і подальшого просування сайту в пошукових системах.  Ми навчаємо всьому, що необхідно знати і вміти для подальшої підтримки сайту під час його експлуатації.
zaglushka3
© ІНТЕРНЕТ-МАЙСТЕР, 1998-2021. All Rights Reserved. Розробляємо і супроводжуємо сайти по всій Україні.