Історія створення колективу "МАЙСТЕР СТВОРЕННЯ САЙТІВ"

1988 рік

Наше перше знайомство з комп'ютером відбулося в 1988 році, коли на одне з найбільших підприємств міста привезли перший IBM.  Велетенська упаковка з фірмовою символікою, дискети гігантських розмірів, пристрій управління зі смішною назвою "мишка", перші комп'ютерні ігри від яких неможливо відірватися.

1995 рік

Після появи операційної системи Windows-95, робота за комп'ютером перетворюється на суцільне задоволення.  Виникає розуміння в необхідності більш глибокого вивчення комп'ютера і його можливостей.  Гострий дефіцит кваліфікованих фахівців.  У той же час спостерігається повна відсутність спеціалізованих комп'ютерних магазинів в місті.  У книжкових магазинах тоді ще відсутні відділи комп'ютерної літератури.

1998 рік

Інтернет в Дніпропетровську ще не популярний.  Сайт для фірми скоріше розкіш ніж необхідність.

2000 рік

Поява стабільного попиту на розробку сайтів в Україні.  Ми працюємо під назвою "СИНТЕЗ".  Студія "СИНТЕЗ" складається з окремих творчих груп: МАЙСТЕР СТВОРЕННЯ САЙТІВ (виготовлення сайтів), СИНТЕЗ-ДИЗАЙН (дизайнерські послуги), СИНТЕЗ-ПЕРЕКЛАД (переклади іноземних мов)

2001 рік

Формування згуртованого колективу.  Розробка сайтів для Німеччини, Франції, США.  Працюємо за найнижчими цінами в регіоні.

2003 рік

Взято курс на якість.  Принципово ігноруємо створення сайтів на безкоштовних CMS.  Приділяємо увагу на швидке завантаження сторінок, стабільну роботу сайтів без збоїв, зручну навігацію, допомагаємо клієнтам в підборі текстів та зображень.  Активне впровадження флеш-технологій при створенні сайтів.  Перша флеш-презентація фірми.

2009 рік

"МАЙСТЕР СТВОРЕННЯ САЙТІВ" повністю відділяється від студії "СИНТЕЗ" і працює як самостійний підрозділ.  Абсолютно новий підхід в ціноутворенні.  Новий дизайн офіційного сайту.

2013 рік

З'являється попит на сайти з адаптивним дизайном під мобільні пристрої.  Ми давно чекали цього моменту і тепер розробляємо сайти за новими технологіями.  Такий сайт зручно переглядати на будь-якому мобільному пристрої, не залежно від виробника і розмірів екрану.

2015 рік

Ми зробили перший сайт, де в якості оформлення дизайну застосовується відео.  Технології не стоять на місці і ми прагнемо бути першими.

2018 рік

Відкриття філії в м Київ.  Частина наших фахівців переїхали в м.Київ та працюють там.
zaglushka3
© ІНТЕРНЕТ-МАЙСТЕР, 1998-2021. All Rights Reserved. Розробляємо і супроводжуємо сайти по всій Україні.