Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Створення сайту візитівки клінінгової фірми м.Дніпро (Дніпропетровськ)

Так виглядає одна із сторінок сайту

Создание сайта клининговой фирмы Украина, разработка сайта клининга Днепр.

Для створення сайту ВІЗИТКА для клінінгової фірми використовувалася JOOMLA

Сайт для клінінгової фірми був створений на популярній платформі JOOMLA (Джумла), Починаючи з 2015 року ця технологія розробки сайтів вважається найкращою у світі. Підтвердженням цього є міжнародні нагороди та сертифікат, який продовжується рік у рік.
 

Дизайн сайту базується на використанні відтінків коричневого кольору.

При створенні сайту застосовувався один основний колір і два додаткові.
Создание сайта клининговой фирмы Днепр, клининговой компании Украина
Создание сайта клининговой фирмы Днепр, клининговой компании Украина
Создание сайта клининговой фирмы Днепр, клининговой компании Украина

Адаптивний дизайн веб-сторінок сайту

Цей сайт тестувався на планшетах, мобільних телефонах, великих моніторах і різних розмірах ноутбуків. На всіх перерахованих пристроях сайт має бездоганний вигляд.

Создание сайта клининговой фирмы Украина, разработка сайта клининга Днепр.
При створенні сайту візитки виконувались такі роботи та надавалися послуги:
 • Реєстрація домену
 • Створення логотипу для сайту
 • Розробка унікального дизайну
 • Створено зручну систему керування вмістом сайту, що дозволяє створювати нові сторінки та редагувати вже існуючі, можливість керувати будь-якою ділянкою сторінки сайту
 • Наповнення сайту контентом
 • Розміщено відгуки клієнтів
 • Була організована Email розсилка
 • Встановлено код Google Analytics
 • Надано хостинг сайту
 • Проведено додаткову адаптацію під мобільні пристрої
 • Підвищений рівень захисту від злому сайту та ураження вірусами.
 • Тестування сайту
 • SEO оптимізація
 • Реєстрація сайту в пошукових системах

Веб-сайт схожий на живу істоту, яка потребує пильної уваги та обслуговування, щоб залишатися актуальною та доступною для вашого ринку. Будь то додавання свіжого контенту, інтеграція нових функцій, оновлення програмного забезпечення чи захист від вірусів та хакерів, залучення партнера з підтримки просто має сенс.

Сьогодні сучасні веб-сайти запускаються з використанням складних систем керування контентом, таких як WordPress, Joomla OpenCart та Drupal, і дуже часто інтегруються з іншими веб-сервісами, такими як платіжні шлюзи та стрічки новин. Ця складна функціональність, прихована від очей звичайного користувача, може здатися надмірною і призвести до збою або зниження продуктивності сайту, якщо не підтримувати його належним чином.

Веб-хостинг дозволяє світові побачити ваш сайт. Наш колектив вже понад 20 років займається розміщенням веб-сайтів та веб-додатків для різних організацій. Ми використовуємо новітні технології для обслуговування вашого сайту. Ми маємо доступні пакети хостингу для стартапів. Ми також пропонуємо спеціалізовані високопродуктивні сервери для програм з високим трафіком. Ваш сайт можна розмістити у будь-якому регіоні.

Для особливо вимогливих клієнтів ми можемо запропонувати швидкі пакети хостингу, які дозволять вашій CMS або веб-сайту електронної комерції літати. Незалежно від того, чи ви розгортаєте WordPress, WooCommerce, Magento, Joomla, Drupal або фреймворк, ми надамо вам все необхідне. Всі плани включають SSL з опціями для CDN та перенесення сайту.

Щоб ваш веб-сайт працював і був захищений від атак хакерів, наш колектив пропонує ряд доступних варіантів веб-хостингу. Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше.

Співпрацюючи з нами, ви працюватимете з досвідченими професіоналами, які прагнуть перевершити ваші очікування. Ми закріплюємо за кожним клієнтом окрему команду фахівців з цифрового маркетингу та менеджера по роботі з клієнтами, щоб забезпечити чітке та пряме спілкування у зручний для вас час. Наш різноманітний галузевий досвід дозволяє нам пропонувати різні навички та знання у кожному проекті, яким ми займаємося. Ми вже працювали з сотнями підприємств, подібних до вашого, як за розміром, так і по ніші, тому ви можете очікувати від нас глибокого розуміння ваших конкретних потреб, галузевих норм та вимог.

Щоб зміцнити репутацію вашого бренду та виділити вас, ми створюємо чудові логотипи, веб-дизайн та маркетингові матеріали, які передають ваш унікальний голос та індивідуальність бренду. Ми не використовуємо шаблонних дизайнів, тому ви можете бути впевнені, що ваш бренд не має собі рівних навіть у своїй ніші ринку.

Незалежно від того, чи потрібні вам конкретні послуги зі створення сайтів чи комплексні рішення в галузі цифрового маркетингу, наша компанія допоможе вам у цьому. Ми використовуємо наш досвід у галузі цифрового маркетингу, щоб запропонувати вам різноманітні рішення у сфері створення сайтів, які допоможуть вивести ваш бізнес на новий рівень.

© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.