Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Як вибрати фахівця зі створення сайтів?

Розробка сайту Дніпро Україна, розробка інтернет магазину Дніпро.
Занадто часто виникає ситуація, коли доводиться переробляти свій сайт по два, три рази, звертаючись то до одного, то до іншого фахівця, поки не знайдеться людина, яка цілком ідеально впорається з поставленим завданням. Щоб такого не сталося, постарайтеся зробити таке:
   
 • Перевірте наявність власного сайту в інтернеті. Цей обов'язковий атрибут фахівця зі створення сайтів не потребує докладних коментарів.
 • Перевірте приклади роботи. Попросіть назвати кілька адрес сайтів, як приклад готових робіт. Не полінуйтеся передзвонити замовнику сайту за телефонами вказаними на сторінці "контакти" та дізнайтесь відгуки про виконану роботу. Часто чужі роботи видають за свої. Тому не посоромтеся уточнити назву фірми - автора сайту. Тільки при розмові з задоволеним клієнтом можна впевнитись у достатній якості проведених робіт зі створення сайту.
 • Звертайте увагу на стаж компанії розробника сайтів. Щоб навчитися розробляти якісні сайти, необхідний багаторічний досвід. Веб-будівництво – досить складне завдання, що потребує безліч знань та досвіду, які не даються за короткий період часу. Звертайте увагу на дату реєстрації діяльності фірми. Фахівці зі створення сайтів, які мають стаж менш як 3 роки, повинні викликати сумніви.
 • Звертайте увагу спеціалізацію фірми. По-справжньому якісний сайт може зробити спеціаліст, який займається цим щодня. Тому звертатися до дизайнера - поліграфіста, мережева, системника, або інших комп'ютерних фахівців - дуже ризиковано. Хоча вони й можуть мати якийсь мінімальний обсяг знань, а може навіть кілька разів пробували щось створювати, але ймовірність виготовлення серйозного якісного продукту дуже сумнівна. Специфіка створення сайтів вимагає запам'ятовування напам'ять величезної кількості інформації, яка при нещоденному занятті забувається (доводиться копатися у довідниках, шукати фахівців для консультації), тому неспеціаліст працюватиме довше та гірше.
 • Звертайте увагу на кількість сайтів зроблених за певний період часу. Тому що часто буває що фірма існує, наприклад 5 років, але за це період виготовила тільки три сайти. Це означає що вони новачки в цьому бізнесі та не мають достатнього досвіду роботи зі створення сайтів, або основний вид діяльності у них інший.
 • Зверніть увагу на зовнішнє оформлення сайту. "Зустрічають по одягу". Якщо дизайн сайту викликає у вас негативні емоції, дуже ймовірно, що перед вами не професійний фахівець зі створення сайтів, а типовий невдаха-одинак ​​або команда таких людей, які з якихось причин не навчилися якісно виконувати свою ділянку роботи.
 • Повнота інформації. Перевірте як представлена ​​на сайті контактна інформація про компанію, що надає послуги створення сайту. Присутність тільки форми зворотного зв'язку повинно насторожити Вас, швидше за все ви маєте справу з недобросовісною людиною. Наявність тільки одного контактного телефону говорить про те, що Ви маєте справу з однією людиною, а не з командою. Наявність телефону з кодом іншого регіону говорить про те що вам доведеться вести переговори тільки по телефону, а це часто дуже незручно.
 • Не бійтеся ставити питання. Лжефахівці зі створення сайтів люблять засипати замовника термінами незрозумілою іноземною мовою типу CGI, CSS і ін. Щоб клієнт зрозумів свою нікчемність і не ставив зайвих запитань. Ніколи не соромтеся питати, інакше Ви ризикуєте заплатити за свій сайт набагато більше, ніж потрібно. Вимагайте докладних роз'яснень по кожному незрозумілому технічного питання, поки не відчуєте себе володіє ситуацією. При бажанні будь-який найскладніший момент пов'язаний зі створенням сайту можна пояснити дохідливо і зрозуміло. Якщо вам довго пояснюють і Ви до цього часу не зрозуміли - це не ознака того що Ви "тупий", найімовірніше що "Вас водять за ніс".
 • Бійтеся фахівців, які не завантажені замовленнями. Хороші фахівці зі створення сайтів завжди перевантажені замовленнями. Коли б Ви до них не звернулися - у них завжди є робота. Будьте готові до того, що доведеться встати в довгу чергу і чекати створення свого сайту. Це не приємно, але по іншому не вийде. У вас є вибір - або чекати, або звертатися до слабшого фахівця зі створення сайтів. А найкращий вихід - звертайтеся з питань створення сайту завчасно. Це дозволить планувати початок робіт і ви просто не помітите цієї черги.
  Багато, щоб не змушувати чекати клієнтів, змушені братися одночасно за кілька сайтів. В результаті термін закінчення робіт зі створення сайту неминуче подовжується. Звичайно це не приємно. Але насправді має лякати не це. Повинно лякати, коли вам обіцяють розпочинати створення сайту прямо сьогодні та зробити роботу гранично швидко. Це означає, що або Ви маєте справу з фахівцем, послуги якого не мають попит (що вже погано), або Вас обманюють - обіцяють зробити сайт швидко, а насправді вийде довго (навіщо мати справу зі свідомо шахраями?).
  Якщо Вам оголошують тривалий термін виконання роботи та чесно зізнаються чому саме так - це тільки говорить про порядність фахівця зі створення сайтів. Вибір за вами...
 • Бійтеся фахівців зі створення сайтів які не ставлять вам питання. Якщо фахівець прагне виконати поставлене вами завдання якомога швидше і точно, як вам хочеться - це повинно вас насторожити. Справжній професіонал завжди досвідченіше Вас і вислухавши Ваші побажання не поспішатиме втілювати їх в життя доступними йому засобами. Він завжди ще до того, як розпочне створення сайту, зможе запропонувати Вам кілька варіантів досягнення мети, проаналізує їх, просто роз'яснить переваги і недоліки кожного, надасть Вам можливість вибору, і тільки потім почне працювати. Звичайно на такий підхід до створення сайтів буде потрібно більше часу і сил, і собівартість таких робіт буде вище, але тільки так можна домогтися кращого результату, тільки так можна зробити Ваш сайт конкурентоспроможним, що приносить більше прибутку і вигоди власнику.
 • Не бійтеся фантазувати. Хороший спеціаліст по створенню сайтів здатний втілити будь-яку вашу мрію (і для цього є всі засоби). Якщо фахівець якого ви вибрали заявляє, що щось можна зробити, то швидше за все ви працюєте з непрофесіоналом.

Бажаєте дізнатися подробиці? Прочитайте статті:

© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.