Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Розробка інтернет-магазину музичних товарів

Адаптивний дизайн веб-сторінок сайту

Цей сайт тестувався на планшетах, мобільних телефонах, великих моніторах і різних розмірах ноутбуків. На всіх перерахованих пристроях сайт має бездоганний вигляд.
Создание интернет магазина музыкальных товаров г. Днепр, Днепропетровск, Украина

Так виглядає головна сторінка сайту інтернет магазину

Як би ви хотіли надати своїм клієнтам по всьому світу зручні цілодобові можливості для здійснення покупок?

Наші індивідуальні SEO-послуги для електронної комерції допоможуть вашому бренду досягти цього та домінувати у вашій галузі та конкурентах.

Создание интернет магазина автозапчастей Днепр Украина

Дизайн сайту повністю відповідає кольорам фірмового стилю.

При створенні сайту застосовувався один основний колір і два додаткові.
Создание интернет-магазина автозапчастей г. Днепр, Днепропетровск, Украина
Создание интернет-магазина автозапчастей г. Днепр, Днепропетровск, Украина
Создание интернет-магазина автозапчастей г. Днепр, Днепропетровск, Украина

Сторінка категорії товарів інтернет магазину

Создание интернет-магазина музыкальных товаров г. Днепр, Днепропетровск, Украина

Дизайн сторінки конкретного товару інтернет магазину

Создание интернет-магазина музыкальных товаров г. Днепр, Днепропетровск, Украина
При розробці схожого інтернет магазину можна використовувати додатковий функціонал та властивості налаштування елементів:
 
 • Застосування складного Mega Menu (Горизонтальне та вертикальне)
 • Переключення дизайну сторінок на широкоформатний режим, фіксований з полями з боків
 • Налаштування вибору колірної схеми товару Color Swatches Pro
 • Вікно лічильника зворотного відліку Countdown Popup
 • Модуль Quick Tool дозволяє швидко керувати сторінкою магазину
 • Можливе замовлення товару на одній сторінці без зайвих переходів OnePage Checkout
 • Функція показу останньої новини Latest Blog
 • Імпорт даних в один клік One-Click import Data
 • Дизайн таблиць на основі технології CSS3 table-less
 • Можливість розбивати сторінки на рядки та колонки

Оптимізація ключових слів та дослідження

Ми розробляємо найкращі стратегії ключових слів, щоб покращити вашу присутність інтернет магазину на вигідних позиціях у видачі пошукових систем і залучити більше потенційних клієнтів у ваш бізнес. Наші SEO-фахівці з електронної комерції проведуть аналіз клієнтів та конкурентів від імені вашого бізнесу та знайдуть найбільш релевантні ключові слова у вашій галузі.

Ми також будемо використовувати новітні інструменти для аналізу обсягів пошуку за ключовими словами, оптимізації ваших ключових слів та усунення будь-яких проблем із ранжируванням.

Місцеві SEO-послуги

Наші місцеві експерти з SEO для інтернет магазинів розмістять ваші продукти перед вашим цільовим ринком для більшої видимості. Наші послуги включають внутрішньосторінкову та зовнішню оптимізацію, управління репутацією в Інтернеті, лістинг Google My Business та місцеве цитування бізнесу. Дозвольте нам збільшити відвідуваність вашого інтернет-магазину.

Технічні SEO-послуги

Наші фахівці з SEO для електронної комерції оптимізують зручність використання вашого сайту для досягнення найкращих результатів. Ми виправимо всі технічні проблеми, впровадимо розмітку схеми, підвищимо адаптивність вашого сайту для мобільних пристроїв, швидкість та оптимізуємо сторінки з детальною інформацією про ваш продукт.

Наші фахівці дотримуються всіх правил і рекомендацій Google щодо оптимізації та побудови структури вашого сайту.

Реклама електронної комерції з оплатою за клік

У нас є ефективні рекламні рішення для електронної комерції, які допоможуть вам залучити ваших цільових клієнтів та миттєво залучити потенційних клієнтів для вашого бізнесу. Наші рішення будуть направляти трафік з вершини вирви до вашого магазину і конвертувати потенційних клієнтів у продажі.

Ми також проведемо дослідження та оптимізацію ключових слів, створимо привабливу рекламу, що просуває вашу унікальну ціннісну пропозицію, та розробимо спеціальні цільові сторінки для вашого бізнесу.

Написання контенту інтернет магазину

Вам потрібен привабливий веб-контент, щоб залучати та конвертувати потрібних клієнтів для вашого бізнесу. Наші автори мають знання та досвід у створенні контенту для різних галузей та підприємств.

Наші досвідчені творці контенту будуть писати гостьові пости, сторінки продукту та описи сторінок, а також відповіді на відгуки, серед інших форм SEO-контенту та контенту для маркетингу в соціальних мережах.

Автоматизований електронний маркетинг

Ми можемо використовувати автоматизацію поштового маркетингу, щоб стимулювати продаж для вашого бізнесу, залучати та утримувати клієнтів, а також підвищувати інтерес цільової аудиторії до вашого бізнесу.

Наша SEO-компанія електронної комерції створює персоналізовані електронні листи, які відповідають інтересам, діям та покупкам ваших клієнтів.Наші фахівці з SEO подбають про те, щоб електронні листи, які ми створюємо, були добре продумані та чуйні. Ми також протестуємо вашу маркетингову кампанію електронною поштою, вивчимо результати та підтримаємо хороші стосунки з вашими клієнтами.

Оптимізація коефіцієнта конверсії

Наша команда проаналізує ключові показники ефективності вашої маркетингової кампанії та відстежить показник успіху вашого інтернет-магазину. Ми проведемо поглиблений аудит вашого сайту, проведемо A/B спліт-тестування та проведемо пошуковий аналіз. На основі даних, отриманих в результаті нашого аналізу, наші експерти дадуть додаткові рекомендації щодо збільшення коефіцієнта конверсії інтернет-магазину.

© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.