Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Створення сайтів на Joomla у м. Дніпро (Дніпропетровськ)

Більшість наших веб-сайтів зроблено на движку JOOMLA. Чому саме на ньому?

Joomla 7 років поспіль отримує перше місце у рейтингу найкращих CMS

Для порівняння WordPress ніколи не отримував призових місць у цьому престижному рейтингу.
Создание сайта JOOMLA Днепр, Украина
Создание сайта JOOMLA Днепр, Украина
Создание сайта JOOMLA Днепр, Украина
Создание сайта JOOMLA Днепр, Украина
Создание сайта JOOMLA Днепр, Украина
Создание сайта JOOMLA Днепр, Украина
Создание сайта JOOMLA Днепр, Украина
Создание сайта JOOMLA Днепр, Украина
Створення сайту Дніпро JOOMLA та розробка інтернет магазинів в Україні

Ви шукаєте розробника сайтів на JOOMLA?

Якщо Ви шукаєте розробника сайту на Джумлі, то ми із задоволенням допоможемо реалізувати це завдання.

Якщо Ви ще не зробили вибір і намагаєтеся розібратися який двигун краще - то пропонуємо ознайомитися з розміщеною нижче інформацією.

Переваги створення сайту на JOOMLA порівняно з іншими сайтами

 • Вартість створення сайту на движку JOOMLA значно дешевше. Порівняно з аналогічним сайтом на платному движку або нестандартному самописному - сайти на Джумлі виходять значно дешевшими.
 • Сайти на движку JOOMLA розробляються значно швидше. Якщо розробкою сайту на Джумлі займається досвідчений фахівець, то час на створення сайту йде значно менше, завдяки наявності достатньо великої бази вже готових стандартних доповнень, які не потрібно розробляти. Фахівцю зі створення сайтів залишається лише зібрати все в єдиний механізм, налаштувати та протестувати.
 • Сайти на движку Joomla найнадійніші в сенсі безпеки в порівнянні з іншими стандартними CMS.
 • Сайти виготовлені на движку Joomla мають зручну систему керування. Власник сайту має можливість редагувати будь-яку область свого сайту, керувати його функціональністю. Для цього не знадобиться глобальних професійних знань програміста. Управлінням сайту на движку JOOMLA може успішно опанувати будь-яка людина, яка вміє користуватися програмою WORD.
 • Однією з головних причин, з яких Користувачі вибирають створення сайту на движку JOOMLA - Вам не доведеться прив'язуватися до розробника вашого сайту. У разі, коли захочеться поміняти технічного розробника на іншого, Вам не доведеться його довго шукати. Двигун Джумла - лідер за поширеністю та кількістю технічних фахівців, які обслуговують його.
 • Якщо Вам потрібен сайт зі складним функціоналом, то можна зіткнутися із ситуацією, що для якогось двигуна такий функціонал ще не розроблений. Що стосується Джумли, то цей движок лідирує за кількістю розроблених для нього додаткових додатків: модулів, компонентів та плагінів, що дозволяють розширити функціональні можливості простого сайту.
 • Джумла - вдала знахідка для просунутих фахівців, які досконало володіють знаннями PHP, CSS і HTML. Для таких майстрів відкриваються широкі можливості вдосконалення сайту, його подальшого доопрацювання та модифікації завдяки відкритості вихідного коду.

В інтернеті досить багато хибної інформації, поява якої зумовлена кількома причинами. Деяка інформація просто застаріла. Двигун Джумла стрімко розвивається і вдосконалюється. Те, що було рік-два. тому зовсім не можна порівняти з останньою версією. А в інтернеті більшість статей, написаних п'ять років тому, постійно копіюється і бездумно використовується на нових сайтах як безкоштовне наповнення сторінок і залучення нових відвідувачів. Це вводить в оману людей, які намагаються з'ясувати істину.

 • Міф перший. Слабка безпека і схильність до зламу сайту. Насправді сайт зламати можна будь-який і не тільки сайт з відкритим кодом. Інша річ, що сайти з відкритим кодом легше зламати. Але що стосується Джумли, то вона має значну перевагу перед аналогічними двигунами тим, що дуже оперативно та регулярно виходять оновлення безпеки. Якщо сайт доглядають і стежать, то такий сайт зламати не просто. Своєчасно робіть оновлення та резервні копії і ваш сайт справді буде в безпеці.
 • Міф другий. Слабка швидкість завантаження сторінок. П'ять років тому було саме так. Остання версія Джумли розроблена таким чином, що швидкість завантаження вигідно відрізняється порівняно з іншими CMS. На швидкість завантаження будь-якого сайту впливає відразу кілька причин: навантаження на сервер хостера, ширина каналу даних (швидкість трафіку), швидкість відбірки з бази даних, швидкість інтерпретування PHP коду. Почнемо з кінця: інтерпретатор PHP — одна з найшвидших у світі мов програмування — це одна з найвигідніших переваг Джумли. Відбірка з бази даних безпосередньо залежить від сервера, де знаходиться база, розробники ж будь-якої CMS завжди перебувають у стані оптимізації запитів до бази даних (досконалість не має межі). А ось перші дві причини стають вирішальними. Багато хто проводив різні перевіркові тести та виміри, щоб до кінця розібратися з цим питанням. Висновок вийшов досить простий: хочете, щоб сайт досить швидко завантажився, використовуйте картинки меншого розміру та потужний хостинг, а краще свій власний сервер.
 • Міф третій. Погана сумісність Джумли з пошуковими системами. Зважаючи на особливу важливість та актуальність цього моменту для Джумли вже давно розроблені спеціальні додатки, що дозволяють зробити сайт ідеальним для роботи з пошуковими системами.
 • Міф четвертий. З Джумлою важко працювати через складність двигуна. Труднощі при роботі з Джумлою зазвичай відчувають ліниві розробники сайтів, які мають проблеми зі знанням англійської мови і не мають терпіння і наполегливості. Що стосується користувачів сайту, освоїти систему керування для редагування вмісту не складає жодних труднощів за умови, що навчанням займається досвідчений розробник.
 • Міф п'ятий. Безкоштовний сир у мишоловці. Джумла вважається безкоштовним движком і на перший погляд безкоштовні послуги не можуть бути кращими за платні. Насправді безкоштовна лише основна частина движка – ядро зі стандартними додатками. Більшість додаткових додатків купується на платній основі. За найкращі та якісні розробки для Джумли доведеться платити. Цей факт також пояснює різницю у цінах на створення сайту у різних розробників. Одні намагаються конкурувати на базі низьких цін та використовують лише безкоштовні розробки для Джумли. Інші забояться про якість створених ними сайтів та застосовують платні розробки.

Хто зацікавлений у розповсюдженні хибної інформації щодо движка JOOMLA?

Усі суперечки та розбіжності з приводу переваг чи недоліків виникають лише у тих, хто зацікавлений у застосуванні лише певної технології виготовлення сайту.

Наприклад, перша група людей: хтось по молодості чи лінощі освоїв лише один двигун, наприклад WORDPRESS або будь-який інший, і нічого іншого не вміє, навіть простий HTML-сайт викликає серйозні труднощі через погане знання НTML та CSS. Він змушений "клепати" сайти лише на готових шаблонах. Через це відчуває нестачу в клієнтах. Тому йому нічого не залишається, як "обливати брудом" інші технології, "висмоктувати з пальця" особливі переваги або намагатися відвести обговорення на іншу тему, намагаючись замовчувати свої недоліки.

Друга група. Існують розробники платних CMS, які намагаються використовувати будь-які способи для рекламування свого власного продукту і, як правило, перебільшують корисні властивості свого движка і одночасно занижують властивості чужих.

Третя група. Існує досить велика кількість розробників, які роблять сайти на базі самописного нестандартного двигуна. Одні чесно відмовляються братися за роботу, якщо бачать, що поставлене завдання надто просте і такий проект їм не цікавий. Інші намагаються замовчувати існування альтернативних дешевших варіантів виготовлення простого сайту і беруться за будь-яке замовлення.

Джумла - безперечно лідер серед стандартних безкоштовних движків і має безліч переваг, але це зовсім не означає, що всі сайти потрібно виготовляти саме на ньому. Якщо вам потрібен недорогий сайт зі стандартним функціоналом, то це буде хороший вибір. Якщо вам потрібен сайт, який у майбутньому, можливо, матиме нестандартні функціональні розробки, то варто знайти спеціаліста, який це вміє робити. Такий фахівець дасть правильну пораду щодо вибору движка.

Що стосується нас, то ми можемо розробляти сайти за різними технологіями, і нам не потрібно вмовляти Замовника зупинити свій вибір на "нашому варіанті". Ми завжди надаємо можливість Замовнику самому вибирати, що краще, а що гірше.

Вибираєте Джумлу? Зробимо на Джумлі.

Вибираєте самописний движок? Зробимо на такому движку.

Чи потрібний недорогий простий HTML-сайт без системи управління? І це можемо виконати за Вашим бажанням.

© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.