Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Історія створення колективу "МАЙСТЕР СТВОРЕННЯ САЙТІВ"

Створення сайту Дніпро та розробка інтернет магазинів в Україні

1988 рік

Наше перше знайомство з комп'ютером відбулося 1988 року, коли на найбільше підприємство міста привезли перший IBM. Величезна упаковка з фірмовою символікою, дискети гігантських розмірів, пристрій управління зі смішною назвою "мишка", перші комп'ютерні ігри яких неможливо відірватися.

1995 рік

Після появи операційної системи Windows-95, робота за комп'ютером перетворюється на суцільне задоволення. Виникає розуміння необхідності більш глибокого вивчення комп'ютера та його можливостей. Гострий дефіцит кваліфікованих спеціалістів. У той же час, спостерігається повна відсутність спеціалізованих комп'ютерних магазинів у місті. У книгарнях тоді ще немає відділів комп'ютерної літератури.

1998 рік

Інтернет у Дніпропетровську ще не популярний. Сайт для фірми скоріше розкіш ніж потреба.

2000 рік

Поява стабільного попиту на створення сайтів в Україні. Ми працюємо за назвою "СИНТЕЗ". Студія "СИНТЕЗ" складається з окремих творчих груп: МАЙСТЕР СТВОРЕННЯ САЙТІВ (виготовлення сайтів), СИНТЕЗ-ДИЗАЙН (дизайнерські послуги), СИНТЕЗ-ПЕРЕКЛАД (переклади з іноземних мов)

2001 рік

Формування згуртованого колективу. Розробка сайтів для Німеччини, Франції, США. Працюємо за найнижчими цінами у регіоні.

2003 рік

Взято курс на якість. Важливо ігноруємо створення сайтів на безкоштовних CMS. Приділяємо увагу на швидке завантаження сторінок, стабільну роботу сайтів без збоїв, зручну навігацію, допомагаємо клієнтам у підборі текстів та зображень. Активне впровадження флеш-технологій під час створення сайтів. Перша флеш-презентація компанії.

2009 рік

"МАЙСТЕР СТВОРЕННЯ САЙТІВ" повністю відокремлюється від студії "СИНТЕЗ" і працює як самостійний підрозділ. Абсолютно новий підхід у ціноутворенні. Новий дизайн офіційного сайту

2013 рік

Постає попит на сайти з адаптивним дизайном під мобільні пристрої. Ми давно чекали на цей момент і тепер розробляємо сайти за новими технологіями. Такий сайт зручно переглядати на будь-якому мобільному пристрої, незалежно від виробника та розмірів екрану.

2015 рік

Ми зробили перший сайт, де як оформлення дизайну застосовується відео. Технології не стоять дома і ми прагнемо бути першими.

2018 рік

Відкриття філії у м. Київ. Частина наших фахівців переїхали до м. Києва та працюють там.

2021 рік

Починаємо використовувати технології штучного інтелекту. Завдяки цьому сайти розробляються швидше та собівартість їх зменшується.

© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.