Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Створення сайту підприємства "Міжнародні бізнес-концепції" м.Дніпро в Україні

Створення сайту підприємства Дніпро Україна, розробка інтернет магазину Дніпро.
2019
Підприємство з міста Дніпро ТОВ «Міжнародні Бізнес Концепції» здійснює комплексне забезпечення підприємств України мастильними матеріалами світових брендів.
Є одним з найбільших постачальників фасованих олій та мастильних матеріалів у Дніпропетровській та Запорізькій областях.
Розробка вебсайту для фірми ТОВ «Міжнародні Бізнес Концепції» проводилася у стислий термін. Завдяки організованості Замовника, який швидко надав для створення сайту необхідні зображення та тексти, з'явилася можливість виконувати роботи дуже швидко. У результаті виготовлення вебсайту пішло два тижні.
Вебсайт на момент створення мав чотири розділи каталогу основної продукції. Кожен із розділів має велику кількість товарів з докладним описом властивостей та особливостей.
Вебсайт адаптований для перегляду на мобільних телефонах, планшетах та великих екранах моніторів. Весь вміст сайту автоматично перебудовується залежно від ширини екрана пристрою, на якому переглядають веб-сайт.
Для швидкого зв'язку відвідувача сайту з його власником передбачена схема розташування офісу (карта Google), розміщені поля форм для відправки повідомлень із сайту, кнопка "замовити зворотній дзвінок". Телефони для зв'язку вказані у верхній та нижній частині сайту.
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.