Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Дешево чи дорого?

Розробка сайту Дніпро Україна, розробка інтернет магазину Дніпро.

Чому одну і ту ж поставлену задачу розцінюють по-різному

Замовник уявляє собі завдання створення сайту спрощено.  Поставив завдання перед розробником і вимагає оцінити весь обсяг робіт.  Який отримує відповідь від розробника?
Можливі два варіанти оцінки однієї і тієї ж роботи: дешевий і дуже дорогий (різниця між ними може досягати 2-3 рази і більше)
Чому так виходить?
Розробник сайту любо через незнання (не ім'я досвіду), або зумисне (страждаючи від дефіциту замовлень) призначає мінімальну ціну на загальний обсяг робіт.  Такі розробники сайтів навмисне занижують ціни, щоб успішно конкурувати з більш досвідченими і успішними фахівцями.
Єдиний спосіб здешевити будь-який товар - це економія.  При прийомі готової роботи від очей Замовника приховано безліч властивостей сайту, що впливають на його якість.  Ми перерахуємо лише деякі з них.  Найнижчі ціни досягаються за рахунок наступних способів економії:

Основні способи здешевлення сайту

Безкоштовні шаблони

Існують сайти, які виготовляються не за шаблоном. Вони ніколи не бувають дешевими, тому що дуже трудомісткі. Вартість найпростіших від 1000 доларів. Але більшість сайтів виготовляються за шаблонами. Вони популярні тим, що дуже дешеві. Але сайти, зроблені на базі шаблонів, теж діляться на дешеві і дорогі за рахунок вартості самого шаблону. Вартість якісного шаблону найчастіше становить від 40 до 150 доларів. Розробники найдешевших сайтів ніколи не купують ці шаблони, вони використовують безкоштовно викачані в інтернеті їх аналоги, в які впроваджені різного роду програми, які можна назвати вірусами. Сайт, зроблений на базі такого шаблону в перші місяці ніяк себе не проявляє, потім з сайтом починаються проблеми. У коді вашого сайту з'являються заховані посилання на чужі сайти, що значно погіршить отисківаемость вашого сайту в пошукових системах. Впроваджені програми будуть сповільнювати швидкість завантаження вашого сайту, але найстрашніше, що крім чужих посилань в файли вашого сайту будуть впроваджені шкідливі програми. Розробники націлені на найдешевшу вартість завжди матимуть "алібі" - в момент здачі роботи сайт функціонував без проблем, значить те, що трапилося з ним через півроку, за словами такого горе-розробника, не є його провиною.

Безкоштовні додаткові компоненти

За допомогою шаблону можна зробити найпростіший сайт. Але якщо вам буде потрібно сайт з додатковими функціями (форум, розсилка, голосування, коментарі вмісту, фото або відеогаллереі, каталог товарів, пошук товару за параметрами, складні сторінки написання повідомлення з сайту і т.п.), то крім шаблону потрібно купити ще додаткові програми, вартість яких сягає до 250 доларів. Розробники сайтів, що пропонують свої послуги за найдешевшими цінами ніколи не купують ці програми, а скачують в інтернеті їх безкоштовні аналоги з усіма витікаючими наслідками, описаними вище.

Повна відсутність додаткових заходів по захисту сайту

Що ще не бачить Замовник при прийомі готового сайту? Замовник ніколи не зможе достовірно визначити ступінь захищеності сайту поки не пройде хоча б рік експлуатації. Вартість програми для захисту сайту складе 60 доларів. Жоден платний шаблон не має вбудованої захисту. Жоден найдешевший сайт не має такого захисту.

Економія на зовнішньому вигляді сайту

Для додання ідеально зовнішнього вигляду сайту дизайном повинен займатися фахівець з дизайну. Найдешевші сайти виготовляються однією людиною, який одночасно займається і пошуком замовників і зовнішнім виглядом сайту і програмуванням складних елементів і подальшим його обслуговуванням, включаючи просування в пошукових системах. Такі сайти завжди мають недоробки, які неминуче позначаться на вашому іміджі і на кількості потенційних клієнтів, що приходять з сайту.

Економія на авторських правах

Найдешевші сайти використовують тексти та зображення взяті без дозволу з чужих сайтів в інтернеті. Деякі замовники не підозрюють про можливі наслідки.

Економія на технічному тестуванні

Щоб не сталося, що на вашому моніторі сайт показує ідеально, а на моніторі вашого потенційного клієнта ваш сайт зовсім завантажився, сайти потрібно тестувати. Потрібно робити перевірки відображення на різних розмірах моніторів, тестувати на основних типах мобільних пристроїв. Крім цього потрібно робити перевірки на різних браузерах, яких досить багато. Перевірки потрібно робити не тільки по відображенню зовнішнього вигляду сайту. Потрібно окремо перевіряти кожен функціональний модуль. Розробники, націлені на найдешевшу вартість економлять час і на тестуванні. З цієї причини ваш сайт перетворюється в лотерейний квиток.

Економія на знаннях

Стрімка поява нових технологій вимагає постійного вдосконалення знань, на що йде величезна кількість часу, який можна заощадити якщо не вчитися регулярно. Розробники прагнуть до найдешевшими цінами економлять і на цьому. З'являються нові сайти, рівень яких відповідає давності від двох до п'яти років. А це сьогодні дуже багато і не може відповідати сучасним вимогам якості.

Економія на відповідальності

Розробники, які прагнуть до найнижчими цінами, прагнуть якомога менше відповідати за свою якість. З цієї причини вони уникають укладати договори, не зареєстровані в податковій, часто змінюють контактні телефони, щоб ховатися від переслідуючих їх скривджених замовників.

Экономия на творчестве

В процесі розробки сайту, якщо робота проводиться творчо, з'являються нові ідеї, як і у Розробника, так і у Замовника. Реалізація цих ідей вимагатиме виконання додаткових робіт. Вартість створення сайту з-за цих робіт повинна зрости. Тому виходить, що вартість сайту до початку робіт менше (поки не планувалося проводити такі роботи), а після закінчення робіт - більше. Чим більше нових ідей - тим дорожче виходить сайт. Переконати Замовника в необхідності доплатити за додаткові роботи виходить досить важко, набагато простіше заздалегідь запланувати і закласти в первісну ціну можливі «накладки» і «підводні камені». Розробники з багаторічним досвідом так і роблять - закладають в ціну можливі додаткові переробки і доопрацювання і спочатку пропонують досить високу ціну.
Розробники, націлені на найнижчу ціну, ніколи не включають у вартість розробки сайту додаткові роботи пов'язані з творчим підходом. Вони і на цьому економлять свій час. Під час розробки сайту вони будуть прагнути його швидше закінчити і зробити все можливе, щоб у Замовника не з'явилося додаткових ідей щодо покращення сайту.
Але випадку, якщо Замовник виявляє ініціативу і просить поліпшити сайт - у відповідь він одержує вмотивовану відмову, підкріплений заздалегідь підготовленими відмовками, наприклад такими:
  • Це буде погано працювати (довго вантажиться, відволікає увагу, погано для розкрутки сайту, застаріло, ніхто не користується і т.п ...)
  • Це негарно виглядає (ознака поганого смаку, немодно, чи не креативно ...)
  • Це дуже дорого коштує (немає сенсу витрачати такі великі гроші на таку дрібницю ...)
  • На це піде багато часу (ми не встигнемо до терміну здачі, до відкриття виставки, до закінчення сезону продажів ...)
  • Це неможливо зробити
 

Робіть висновки

Метою даної статті було дати зрозуміти Замовнику, чому не варто орієнтуватися на найдешевші ціни. Сучасні технології на стільки швидко розвиваються, що за ними не встигають стежити навіть фахівці, які їх застосовують. Замовнику сайту дуже складно зрозуміти різницю між двома технічними продуктами, зовні дуже схожих один на одного. Саме з цієї причини, що поважають себе покупці звертають увагу на бренд виробника, країну виробника, магазин, де продається товар. І поважаючий себе покупець ніколи не купить товар за найнижчою ціною.
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.