Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Помилка JOOMLA: Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"?

Створення сайту Дніпро, розробка інтернет-магазину в Україні.

Опис проблеми: У JOOMLA з незрозумілої причини виникла помилка

"Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break".

Лікування: Помилка пропадає після редагування файлу menu.php. Докладніше описано нижче.

Чому виникла помилка: Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"

Під час створення сайтів на движку JOOMLA, і на інших може з'являтися ця помилка. Після повідомлення про помилку з'являється шлях до файлу та номер рядка у цьому файлі. У мене це виглядало таким текстом Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in .../plugins/system/helix3/core/classes/menu.php on line 89.

Ця помилка стала з'являтися під час використання версії JOOMLA 3.9.28 і перемикання PHP на версію 7.3

 

Де можна прибрати помилку Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"

Щоб можна було швидко відновити веб-сайт у разі його пошкодження, заздалегідь зробіть резервну копію всіх файлів та бази даних.

Найшвидший і найпростіший спосіб вирішення цієї проблеми - просто відключіть виведення помилок на JOOMLA. Для цього потрібно в адмінці зайти за вкладкою "Система"/Загальні налаштування. На сторінці, що відкрилася, вибирайте третю вкладку "Сервер" і в блоці "Параметри сервера" переходьте на третій рядок "Повідомлення про помилки". Щоб вимкнути показ помилок – вибирайте позицію "ні".

Щоб усунути помилку більш правильним способом, потрібно знайти файл .../plugins/system/helix3/core/classes/menu.php і в 89 рядку знайти фразу "continue" і замінити її на "continue 2".

Хочете поставити запитання помилково Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2" або залишити коментар на цій сторінці?

Якщо наша порада не допомогла, Ви можете відправити нам повідомлення або залишити коментар за формою. Ми можемо допомогти з будь-якими питаннями, пов'язаними з розробкою веб-сайтів на JOOMLA.

© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.