Создание сайта Днепр разработка сайтов Украина

Помилка JOOMLA: Call to undefined method WFEditor::getParams()

Створення сайту Дніпро, розробка інтернет-магазину в Україні.

Опис проблеми: В адмінці сайту JOOMLA з незрозумілої причини виникла помилка

"Call to undefined method WFEditor::getParams()"

Лікування: Допомогло тимчасове відключення редактора JCE.

Чому виникла помилка: Call to undefined method WFEditor::getParams()

При розробці сайтів на движку JOOMLA, якщо виникають незрозумілі нові помилки, в деяких випадках причиною є редактор JCE. Корисно на сайті постійно стежити за оновленнями всіх модулів та компонентів. Вчасно оновлюйте до останньої версії сам двигун JOOMLA. Насправді, власники сайтів не поспішають робити оновлення з економії, коли термін ліцензії вже закінчився. Для продовження шкода заплатити гроші.

Редактор JCE дуже швидко розвивається і постійно з'являються нові версії, які бувають не сумісні з встановленою версією JOOMLA або її компонентами.

Де можна відключити JCE, щоб усунути помилку Call to undefined method WFEditor::getParams()

Зайдіть в адмінку JOOMLA на вкладку "Система" (найперша). У списку вибирайте посилання "Загальні настройки". На сторінці шукайте поле "редактор за замовчуванням" (четверте поле зверху). Там можна вимкнути редактор JCE. Після того, як помилка Call to undefined method WFEditor::getParams() зникне, можна знову увімкнути цей редактор.

Хочете поставити запитання помилково "Call to undefined method WFEditor::getParams()" або залишити коментар на цій сторінці? 

Якщо наша порада не допомогла, Ви можете відправити нам повідомлення або залишити коментар за формою. Ми можемо допомогти з будь-якими питаннями, пов'язаними з розробкою веб-сайтів на JOOMLA.

© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.
Image
whathapp
telegram
skype
© МАЙСТЕР, 1998-2023. All Rights Reserved. Розробляємо та супроводжуємо сайти по всій Україні.